قهرماني بانوان واليباليست نفت گچساران

مسابقات واليبال دختران رده نوجوانان قهرماني استان کهگيلويه و بويراحمد و انتخابي کشوري، به ميزباني ياسوج در سالن شهيد غدير اين شهر برگزار شد که بانوان واليباليست نفت گچساران موفق شدند با پشت سر گذاشتن رقباي خود قهرمان شوند.در اين دوره از مسابقات که با حضور تيم هاي سايپا، تکنيک، علوم پزشکي، ماهور، هيات استان و هيات واليبال گچساران برگزار شد، تيم ها به صورت دوره اي باهم به رقابت پرداختند که درنهايت تيم نفت گچساران مقام اول، تيم هيات استان مقام دوم و تيم سايپا مقام سوم را کسب کردند. در اين دوره از مسابقات، فريبا برات نژاد به عنوان مربي و شکران مقدم به عنوان سرپرست، هدايت تيم نفت گچساران را که متشکل از بازيکنان نفتي(شرکتي) و غيرنفتي بود، به عهده داشتند.در پايان اين مسابقات، بازيکناني از تيم نفت گچساران انتخاب شدند تا در ترکيب تيم منتخب استان کهگيلويه و بويراحمد راهي مسابقات کشوري به ميزباني شهرستان يزد شوند. اسامي بازيکنان انتخاب شده به شرح زير است:

مليکا خرم آب، سارينا برگزيده، غزل پناهپوري، يگانه فولادي وندا و فريبا برات نژاد (مربي).

 

مدال هاي رنگارنگ جهاني، ارمغان شناگر نفت مسجدسليمان

شناگر پيشکسوت و دارنده مقام هاي متعدد جهاني باز هم در مسابقات بين المللي خوش درخشيد و مدال هاي رنگارنگي را براي کشورمان به ارمغان آورد.

 ساسان کريمي که از کارکنان نيروي ارکان ثالث اداره ورزش شرکت نفت و گاز مسجدسليمان است، در مسابقات جهاني شنا کارگران که به ميزباني اسپانيا برگزار شد، شرکت و مدال هاي رنگارنگي را براي کشورمان کسب کرد.

او در 100 متر کرال سينه و 200 متر پروانه 2 مدال طلا کسب کرد، در 50 متر کرال پشت، 100 متر و 50 متر قورباغه 8 مدال نقره را از آن خود کرد و در 100 متر کرال پشت و شناي 400 متر 2 مدال برنز به دست آورد تا با کسب اين مدال ها، مدال آورترين ورزشکار تيم اعزامي کشورمان شناخته شود.

مراسم استقبال از ورود اين ورزشکار ارزنده و پيشکسوت شنا با حضور رئيس اداره ورزش و جوانان، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس امور ورزش شرکت نفت و گاز مسجدسليمان و جمعي از ورزشکاران شهر مسجدسليمان در ميدان ورودي اين شهر برگزار شد و حاضران با تقديم حلقه هاي گل، از افتخارآفريني اين ورزشکار تجليل کردند.

 

نايب قهرماني بانوان واليباليست نفت مسجدسليمان 

بانوان واليباليست باشگاه نفت مسجدسليمان، نايب قهرمان تورنمنت استان خوزستان شدند.

مسابقات واليبال بانوان استان خوزستان با حضور 9 تيم در شهر اهواز برگزار شد که در پايان اين مسابقات، تيم ستارگان جنوب اهواز، نفت مسجدسليمان و پيشرو اهوازبعد از پشت سر گذاشتن رقبايشان، به ترتيب عناوين اول تا سوم اين مسابقات را کسب کردند.

بازيکنان تيم واليبال نفت مسجدسليمان که در اين مسابقات حضور داشتند و مقام نايب قهرماني را کسب کردند، عبارتند از: فاطمه آب زاده، شهناز عبدالهي، مارال اصلاني، فاطمه منجزي، سعيده مهدي پوريان، حديث منجزي ( مربي - بازيکن ) و افسانه ياورنژاد ( سرپرست)

 

بهسازي استاديوم نفت مسجدسليمان مطابق

 استاندارد A.F.C

بهسازي و مرمت استاديوم فوتبال نفت مسجدسليمان تا پيش از شروع ليگ برتر جديد به پايان مي رسد.

عمليات مرمت و بهسازي استاديوم شهيد بهنام محمدي تيم نفت مسجدسليمان، باهدف برقراري شرايط ميزباني اين تيم در فصل بعدي ليگ برتر، با جديت و سرعت در حال انجام است.

 محمود خدادادي، مدير خدمات شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان با تاييد اين خبر گفت: در بازديد نمايندگان فدراسيون فوتبال، مواردي عنوان شد که عدم تأمين نظر آنها مي توانست به لغو ميزباني اين استاديوم از بازي هاي خانگي تيم نفت مسجدسليمان منجر شود، از اين رو، سريع به رفع نواقص پرداختيم تا ورزشگاهي مطابق با استانداردهايA.F.C  داشته باشيم.

او در ادامه به حضور هواداران در اين ورزشگاه اشاره کرد و افزود: ازآنجا که هواداران تيم فوتبال نفت مسجدسليمان، صاحب اصلي اين تيم هستند و حضور آنها در ورزشگاه براي هيأت مديره اين شرکت از درجه اهميت زيادي برخوردار است، بنابراين با دستور مديرعامل، کارگروهي با عضويت مديريت ها وادارات مختلف اين شرکت، براي انجام موارد اعلام شده فدراسيون فوتبال در کوتاه ترين زمان تشکيل شد.

 به همين منظور ارتفاع جايگاه تماشاچيان با مقاوم سازي سازه فلزي 5/1 متر افزايش پيدا کرد که اين مهم مطابق با نظر فدراسيون صورت گرفت.

در خصوص نصب دوربين هاي امنيتي نيز در حال خريد کالا هستيم و به محض تحويل، عمليات نصب آنها انجام خواهد شد.

خدادادي به بازسازي زمين چمن ورزشگاه اشاره کرد و ادامه داد: چمن اين ورزشگاه به گونه اي ترميم و بهسازي شده که حتي در زمستان هم زنده و سبز باشد و ديگر شاهد چمن خشک و زمين ناهموار و خاکي نباشيم.

وي درباره الکترونيکي کردن فروش بليت تماشاي بازي و شماره دار کردن صندلي ها گفت: با همکاري اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان، سايتي در حال طراحي است که طي آن، فرايند انتخاب و خريد بليت براي صندلي مشخص از سوي تماشاچيان به سهولت انجام مي شود و تماشاگر مي تواند بدون نگراني، بليت خود را تهيه کند و به تماشاي بازي تيم محبوب خود بنشيند.

مدير خدمات شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ادامه داد: با توجه به گرماي خوزستان، جنس حکاکي شماره صندلي ها مشخص و به زودي اين کار از سوي پيمانکار مربوطه انجام خواهد شد.

وي با اشاره به شرايط سخت آب و هوايي و گرماي شديد تابستان خوزستان تصريح کرد: همه از شدت گرماي خوزستان اطلاع دارند، ولي هواداران بدانند که همکاران بنده در شرکت نفت و گاز مسجدسليمان با تمام توان، از شروع فعاليت اداري تا ساعت 17 به طور يکسره، زير آفتاب سوزان در حال کار هستند تا اين پروژه در زمان مقرر به پايان برسد و نظر کارشناسان فدراسيون فوتبال جلب شود.خدادادي  تصريح کرد: هواداران عزيز تيم نفت مطمئن باشند تا پيش از شروع رقابت هاي ليگ برتر، اين استاديوم آماده برگزاري مجدد بازي هاي خانگي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان خواهد بود.وي در پايان از تمامي مديريت ها وادارات ستادي شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان که با تلاش فراوان، سعي در بهسازي استاديوم فوتبال شهيد بهنام محمدي و رفع دغدغه هاي هواداران تيم فوتبال نفت مسجدسليمان دارند، تقدير و تشکر کرد.

 

برگزاري مسابقات ورزشي براي زلزله زدگان

به همت امور ورزش شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان و نيز با هدف تحقق سياست هاي مسؤوليت اجتماعي اين شرکت، يک دوره مسابقات ورزشي ميان شهروندان زلزله زده مسجدسليماني ساكن درسالن ورزشي اين شركت برگزار شد. در اين اقدام كه با استقبال پرشور و حضور حداكثري شهروندان اسكان يافته مواجه شد، مسابقه دارت در بخش آقايان و بانوان برگزار و در پايان به نفرات برتر جوايزي اهدا شد.

 

معرفي مديرعامل باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران

سيد حميدرضا حسيني به عنوان مديرعامل باشگاه فوتبال نفت و گاز گچساران منصوب شد. هوشنگ صيد الي، مديرعامل شرکت بهره برداري نفت و گاز گچساران طي حکمي سيد حميدرضا حسيني را به عنوان مديرعامل جديد باشگاه فوتبال اين شرکت منصوب کرد.او داراي مدرک تحصيلي فوق ليسانس مديريت است و در حال حاضر سرپرستي مديريت منابع انساني شرکت نفت و گاز گچساران را به عهده دارد. حسيني پيش ازاين، رئيس اداره آموزش بوده است.باشگاه فرهنگي - ورزشي فوتبال نفت و گاز گچساران، يکي از باشگاه هاي اصيل و قديمي فوتبال کشور و صنعت نفت است که از رده هاي پايه تا بزرگسالان در آن فعاليت دارند و داراي افتخارات بسياري براي ورزش صنعت نفت است.سابقه يک دوره صعود به ليگ دسته اول، چند حضور در پلي آف ليگ دسته دوم، صعود و حضور 6ساله تيم هاي فوتبال نوجوانان اين باشگاه در ليگ برتر کشور و معرفي چند ورزشکار به تيم هاي ملي و تيم هاي ليگ برتري، از مهم ترين افتخارات اين باشگاه است که حالا سيد حميدرضا حسيني سکان مديريت آن را به عهده گرفته است.