مسجد سليمان حمايت ويژه مديران را مي طلبد

ميداوودي : نفت ظرفيت ماندن در  ليگ برتر  را دارد

نفت مسجد سليمان از جمله تيم هايي است که بعد از پايان ليگ هجدهم، هنوز تکليف سرمربي آن براي حضور در ليگ نوزدهم مشخص نيست و بايد گفت در بلاتکليفي به سر مي برد، همين موضوع باعث شده بازيکنان اين تيم هم از آينده خودشان خبر نداشته باشند و نتوانند برنامه ريزي کنند. ميلاد ميداودي، کاپيتان و مهاجم تيم فوتبال نفت مسجد سليمان ضمن گلايه از اين مسأله، مي گويد: بيشتر از بازيکنان، تيم از اين موضوع ضرر مي کند. فصل گذشته به سختي در ليگ مانديم و اگر شرايط به همين ترتيب پيش برود، در فصل جديد کار سخت تري پيش رو داريم.  او از فصلي که گذشت و نيز ماندن تيم در ليگ برتر گفت و علاوه بر اين عقيده دارد که حيف است تيم نفت، با اين همه طرفدار پرشور، به ليگ دسته پايين تر سقوط کند. او از مسؤولان مي خواهد که از نفت مسجد سليمان حمايت ويژه اي کنند.با ميلاد ميداوودي گپ و گفتي داشتيم که از نگاه تان مي گذرد.

از ليگ هجدهم برايمان بگو؟

فصل پر فراز و نشيبي داشتيم. بعد از اينکه با اقتدار به ليگ برتر صعود کرديم، خيلي ديرتر از حد معمول کادر فني مشخص شد و به دنبال آن ديرتر از ساير تيم ها تمرين ها را شروع کرديم و کادر فني هم بازيکنان مدنظرشان و آنچه که مي خواستند را نتوانستند جذب کنند، چون بهترين ها به تيم هاي ديگر رفته بودند و از ديگران عقب تر بوديم.

به هر حال با تمام مشکلاتي که داشتيم ليگ را شروع کرديم؛ البته شروع خوبي نبود و به همين دليل خيلي سريع مديران باشگاه، سرمربي را تغيير دادند. با آمدن مرزبان تيم جان گرفت و توانستيم از انتهاي جدول جدا شويم و با ماندن در ليگ که خيلي سخت بود، فصل را خوب تمام کرديم.

 مشکل اصلي اين فرازو نشيب چه بود؟

مشکل زياد داشتيم. چون ديرتر از همه شروع کرديم، به لحاظ بدني از همه عقب تر بوديم. بازيکنان تيم بد نبودند؛ ولي عالي هم نبوديم بالاخره در بعضي پست ها ضعف داشتيم. نمي توان از تيمي که روز آخر بسته مي شود، انتظار زيادي داشت؛ اما رفته رفته بهتر شديم. مشکل اصلي ما مسائل مالي بود که تا الان هم ادامه دارد و همين مشکل خيلي به ما ضربه زد.

 در ليگ برتر کمتر از ليگ يک بازي کردي؟

بله همينطوراست، امسال نتوانستم زياد بازي کنم. متاسفانه من مصدوم شدم و اين مصدوميت باعث شد از تيم عقب بمانم و نسبت به فصل قبل کمتر بازي کردم.

 امسال 3 مربي داشتيد، چرا اين همه تغيير؟

ما فصل را با ويسي شروع کرديم. او زحمت خودش را کشيد؛ ولي نتوانست نتيجه بگيرد. با آمدن مرزبان به تيم شوک مثبت وارد شد و خدار را شکر، تيم خيلي بهتر شد. در نيم فصل دوم همه انتظار داشتند که اين روند ادامه پيدا کند؛ ولي مشکلات مالي باعث شد نتوانيم بخوبي تيم را تقويت کنيم. از سوي ديگر مصدوميت بازيکنان هم بلاي جان تيم شد و متاسفانه مرزبان هم نتوانست انتظارات را بر آورده کند و در خطر سقوط قرار گرفتيم؛ البته بايد بگويم که کمي هم بدشانس بوديم. توپ هايمان گل نمي شد و داوري ها هم زياد خوب نبود. همه اين مسائل دست به دست هم داد تا کار به مربي سوم کشيده شود.

مديران براي بقا، شوک دوم را به تيم وارد کردند و 5 بازي آخر فيروز کريمي آمد و توانستيم با نتايج به دست آمده، در ليگ باقي بمانيم.

 هنوز هم که مربي انتخاب نشده؟

متاسفانه بله، مطمئن باشيد مثل فصل قبل متضرر مي شويم. اين پروسه کمي طولاني شد؛ اما اميدوارم مديران نفت، ديگر زمان را از دست ندهند. در اين چند سال حتي در ليگ يک هم هميشه دير شروع کرديم و در شروع ليگ هم نتايج خوبي نگرفتيم، انشاءالله اين بار از همان ابتداي ليگ نتايج خوبي بگيريم و هواداران را خوشحال کنيم. فولاد تمريناتش را شروع کرده و خيلي از تيم ها هم بازيکن مي گيرند؛ اما تکليف تيم نفت هنوز مشخص نشده و اين براي تيمي مثل نفت مسجد سليمان، اصلا خوب نيست.

 برنامه خودت چيست؟ ماندني هستي؟

قرارداد من به پايان رسيده و بازيکن آزاد هستم. هنوز چيزي براي فصل بعد مشخص نيست و منتظر انتخاب سرمربي هستم. خيلي از بازيکنان هم قرارداد ندارند و منتظرند تا تکليف کادر فني نفت مشخص شود. بعد از آن براي فصل آينده بهترين تصميم را مي گيرم.

 اولويت تو ماندن در نفت مسجد سليمان است يا مي روي؟

هنوز سرمربي معرفي نشده شايد سرمربي جديد نفت مسجدسليمان، مرا نخواهد. بنابراين منتظرم تا همه چيز در تيم نفت مشخص شود؛ البته چند پيشنهاد هم به من شده؛ ولي عجله اي ندارم و با بررسي تمام شرايط، بهترين تصميم را براي فصل بعد مي گيرم. خودم دوست دارم بمانم؛ تيم نفت، هوادارانش و شهرم را خيلي دوست دارم.

 بحث هواداران شد، گويا مسجدسليماني ها خيلي تيمشان را دوست دارند؟

واقعا هواداران نفت بي نظير هستند. مردم شهر با فوتبال زنده اند. آنها ديوانه وار فوتبال و تيم شهرشان را دوست دارند و براي تشويق و حمايت تيم، همه کار مي کنند. من از مسؤولان مي خواهم، به خاطر هواداران هم که شده، به نفت مسجد سليمان کمک کنند و اين تيم را مورد حمايت ويژه خود قرار دهند.

 نفت مسجد سليمان در ليگ برتر باقي مي ماند؟

من تيم شهرم را خيلي دوست دارم و براي آن از جانم مايه مي گذارم. اگر ماندني باشم و من را بخواهند، سعي مي کنم بهترين بازي را انجام دهم؛ البته همه چيز دست من نيست. براي بقا و نتيجه گرفتن درليگ بايد فاکتور هاي زيادي رعايت شود.

 اگر به موقع مربي و بازيکنان خوب جذب شوند و تيم مشکلات مالي نداشته باشد، تيم در ليگ نتايج خوبي مي گيرد و مي تواند يک فصل خوب را پشت سر بگذارد. نفت ظرفيت خوبي دارد، فقط کمي به حمايت نياز دارد. اگر حمايت شويم، مي توانيم بازهم در ليگ برتر باشيم.

 

مناطق نفت خيز جنوب قهرمان دارت اهواز

تيم دارت شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب، قهرمان رقابت هاي دارت کارکنان سازمان ها و ادارات کلانشهر اهواز شد. براي نخستين بار در سطح کشور، کميته دارت استان خوزستان در شهرستان اهواز، رقابت هاي دارت سريع بين کارکنان ادارات و سازمان ها را با حضور 8 تيم در 3 سطح مختلف (انفرادي، دوبل دو نفره و تيمي) طي دو روز (18 و 19 خردادماه) به مدت 7 ساعت برگزار کرد. در اين رقابت ها تيم هايي از سازمان آب و برق، دانشگاه علوم پزشکي، کشت و صنعت سلمان فارسي، نيروگاه رامين، شهرداري، سازمان تامين اجتماعي، شرکت خطوط لوله و شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب حضور داشتندکه در نهايت پس از 7 ساعت رقابت فشرده (دارت سريع)، نتايج زير به دست آمد:

در بخش تيمي 4 نفره:

 شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب اول و خطوط لوله سوم شدند

 در بخش دوبل دونفره:

 شرکت ملي مناطق نفت خيز جنوب به مقام دوم دست پيدا کرد.

 درمجموع سه بخش، مناطق نفت خيز جنوب، با توجه به امتيازات کسب شده، قهرمان شد.

 

صعود کوهنوردان شرکت ملي نفت به اليمستان

  گروه كوهنوردي شركت ملي نفت ايران، با هدف توسعه ورزش همگاني و سلامت کارکنان در پنجمين برنامه کوهپيمايي خود به ارتفاعات اليمستان(قله سنگ دركا امامزاده عبدالله آمل به گزنا سرا تا آبشار) صعود کردند.

22 نفراز کوهنوردان شرکت ملي نفت ايران پس از شش ساعت کوهپيمايي، مسير 14 كيلومتري را طي کرده و به قله و در کنار آبشار رسيدند.

آبشار زيبا گزنا سرا، در نزديکي روستاي سنگ درکا، در 25 کيلومتري جنوب غرب آمل و در دامنه کوه وردوي در رشته کوه البرز واقع است. کوه وردوي، سرچشمه رودهاي گزناسرا، انگتارود و آلش رود است.

 کوهنورداني كه دراين صعود موفق به اخذ حكم صعود شدند، عبارتنداز: محسن صداقت، فريدون ابو قداره، رضا قاسمي، مهدي باقرپور، مصطفي حسيني عدل، موسي الرضا كريميان، محسن حدادي، عبدالله امامي، ناصر امامي، يونس قيصريان، محمدعلي پورحشمتي، مسعود محمد اصغري، صفرعلي كشاورز، مهدي دياني، اصغر رحيم نژاد، بهروز نوروزي، محمدعلي شيخلو، مجيد خسرواني، فرامرز فرجي، حميد غفاري، بهنام جداييان (مربي) وحسين باقرزاده ( سرپرست گروه)

 

وزنه بردار نفت اميديه در تيم ملي

وزنه بردار خوش آتيه باشگاه نفت اميديه، به اردوي تيم ملي نوجوانان وزنه برداري ايران دعوت شد.

سيد مجتبي موسويان، وزنه بردار نوجوان تيم نفت اميديه که در مسابقات کشوري خوش درخشيده بود، از سوي کادرفني تيم ملي وزنه برداري کشورمان به اردوي تيم ملي دعوت شد.

نخستين مرحله از اردوي آماده سازي تيم ملي نوجوانان وزنه برداري کشورمان با حضور 19 وزنه بردار در قالب دو گروه از 27 خردادماه شروع شد و تا 8 تير ماه به ميزباني کمپ تيم هاي ملي وزنه برداري واقع در ورزشگاه آزادي (مجموعه پنج سالن) ادامه دارد.

 

بهسازي  ميزهاي بيليارد مجموعه ورزشي شهرک نفت اهواز

سالن ميزهاي بيليارد مجموعه ورزشي شهرک نفت اهواز، براي استفاده کارکنان و ورزشکاران اين رشته، پس از پيگيري ها و نظارت مستمر بهسازي و ترميم شد.

 مديرعامل باشگاه فرهنگي - ورزشي مناطق نفت خيز جنوب، با تاييد اين خبر در مراسم بازگشايي اين سالن گفت: «بهسازي و ترميم ميزهاي بيليارد مجموعه ورزشي شهرک نفت اهواز، پس از پيگيري ها و نظارت مستمر، به مرحله نهايي رسيده و عمليات بهسازي آن تمام شده است.

يزدي هدف از اين موضوع را، رضايتمندي کارکنان و بازيکنان اين رشته ورزشي دانست و گفت: «برنامه آماده سازي سالن و ترميم ميزهاي بيليارد به منظور ايجاد شور و نشاط بيشتر و برگزاري هرچه باشكوه تر برنامه هاي اين رشته مفرح ورزشي، برنامه ريزي و اجرا شد. اين رشته ورزشي از سال هاي دور به عنوان يك ظرفيت در بين کارکنان نفت از اهميت بالايي برخوردار بوده و بايد تمامي امكانات و تمهيدات به روز اين رشته مهيا مي شد. »

رشته بيليارد سابقه اي طولاني درمناطق نفت خيز جنوب دارد وقهرمانان صاحب نامي از اين باشگاه تا به حال معرفي شده اند. مراسم بازگشايي با حضور تعداي از پيشکسوتان اين رشته انجام شد.