نفت و گاز گچساران در آستانه صعود به ليگ يک

مشعل        تيم فوتبال نفت و گاز گچساران که در ليگ دسته دوم فوتبال باشگاه هاي ايران حضور دارد، در بازي معوقه از هفته 24 ليگ دسته دوم موفق شد با شکست تيم فوتبال بعثت کرمانشاه، همچنان مدعي صعود باقي بماند.شاگردان يوسف نادريان که براي اين ديدار به کرمانشاه رفته بودند، موفق شدند با ارائه يک بازي زيبا، هجومي و پرگل در زمين بعثت کرمانشاه کار حريف را در خانه اش با زدن سه گل يکسره و سه امتياز شيرين از 9 امتياز لازم تا صعود را کسب کنند.

نفتي هاي گچساران که با توجه به حوادث اخير سيل آن منطقه، راه سختي را تا رسيدن به کرمانشاه پيموده بودند، با اين پيروزي به بازي هاي بعدي خود اميدوارتر شدند.

تيم فوتبال نفت و گاز گچساران با اين پيروزي 35 امتيازي شد و در رتبه چهارم جدول قرار گرفت تا شانس صعود به ليگ يک را داشته باشد.

در اين ديدار محمدرضا فلاحيان(23)، سهيل صالحي(41)، اسماعيل هاشمي(3+90) براي نفت و گاز گچساران گلزني کردند.

 

 

 

 

 

 

انگيزه بالاي بازيکنان

نفت و گاز گچساران با پيروزي پرگل برابر تيم فوتبال بعثت کرمانشاه، شانس صعود خود به ليگ يک را افزايش داد. سرمربي اين تيم از انگيزه بالاي شاگردانش براي صعود مي گويد و اعتقاد دارد که آنها مي توانند با صعود به ليگ يک، دل هواداران نفت را شاد کنند.

 يوسف نادريان، سرمربي تيم فوتبال نفت و گاز گچساران بعد از پيروزي پرگل مقابل بعثت کرمانشاه گفت: تيم ما از انگيزه بالايي براي صعود برخوردار است. ما براي موفقيت از هيچ تلاشي در اين مدت کوتاهي نکرده ايم. از سوي ديگر براي کسب سه امتياز به کرمانشاه آمده بوديم که موفق شديم با ارائه يک بازي خوب و هجومي به هدفمان برسيم. بازيکنان ما انگيزه بالايي براي صعود دارند که همين مساله ما را به کسب 6 امتياز باقيمانده اميدوار کرده است.

وي در ادامه با اشاره به شرايط جوي و مشکلات به وجود آمده ناشي از سيل گفت: ابتدا بايد بگويم اميدوارم مشکلات مردم هرچه زودتر حل شود و به شرايط عادي زندگي برگردند؛ اما با توجه به بحران ناشي از باران هاي سيل آسا در کرمانشاه و لرستان بازي ما با تاخير برگزار شد که اين موضوع از لحاظ فني کار تيم ما را سخت کرد. ما به دليل عقب افتادن بازي در طول هفته اي که گذشت، برنامه ريزي دقيقي براي نگه داشتن آمادگي تيم انجام داديم و در ادامه نيز به سختي، خودمان را به کرمانشاه رسانديم.

نادريان درباره شناخت از تيم حريف گفت: شناخت خوبي از تيم بعثت کرمانشاه داشتيم، چراکه فيلم هاي بازي اين تيم را بخوبي در اين مدت آناليز کرده بوديم و به نقاط ضعف و قوت تيم شناخت کافي داشتيم.

از سوي ديگر تيم ما از سوم فروردين در گچساران تمرين هاي خود را شروع کرده بود و يک آمادگي خوب براي پيروزي و کسب سه امتياز داشتيم که خدا را شکر اين اتفاق شيرين رخ داد و دل مردم و هواداران گچساراني را شاد کرديم.

 وي درباره اينکه چقدر شانس صعود دارند، گفت: با کسب اين 3 امتياز، ما در فاصله 3 امتيازي تيم دوم قرار داريم و حالا نتايج آنها هم براي ما مهم است. اگر شانس با ما يار باشد، با پيروزي در دو ديدار ديگر مي توانيم جزو دو تيم صعودکننده باشيم؛ چراکه تيم هاي اول، دوم و سوم با هم بازي رودررو دارند و همين باعث مي شود امتياز از دست بدهند تا ما هم در مقابل با کسب امتياز لازم به هدفمان برسيم؛ البته راه سختي داريم و قول 100درصد به هواداران نمي دهيم، ولي تمام سعي خودمان را مي کنيم که بتوانيم جزو صعودکننده ها باشيم.

 

  واليباليست هاي  گاز گلستان بر سکوي سوم

تيم واليبال گاز گلستان که درمسابقات ورزشي بسيج کارمندان ادارات کل استان گلستان شرکت کرده بود، موفق شد به مقام سوم دست پيدا کند.

 مسابقات واليبال بسيج کارمندان ادارات کل استان گلستان با حضور 12 تيم از ادارات کل استان برگزار شد که در پايان اين مسابقات، در نهايت تيم پايگاه بسيج شهيد گرزين شرکت گاز استان موفق شد مقام سوم اين دوره از مسابقات را از آن خود کند.  در مراسم اختتاميه اين بازي ها که با حضور مهندس رحيمي، مديرعامل گاز گلستان و چند تن از مسؤولان مربوطه برگزار شد، از تيم هاي برتر تجليل شد. روابط عمومي پايگاه بسيج شهيد گرزين و هماهنگي امور ورزشي گاز گلستان، ضمن تقدير از تلاش هاي ارزنده مسؤولان و اعضاي تيم واليبال شرکت، کسب اين مقام ارزشمند را تبريک گفتند.

 

  رويارويي ورزشکاران گازدرهرمزگان

يک دوره مسابقات ورزشي در رشته هاي دارت، تنيس روي ميز، شنا، فوتسال و واليبال در شرکت گاز استان هرمزگان برگزار شد.

 محسن ره گوي، مسؤول ورزش شرکت گاز استان هرمزگان در خصوص برگزاري اين مسابقات ورزشي گفت: به منظور توسعه ورزش همگاني و نيز سلامت و نشاط کارکنان، يک دوره مسابقات ورزشي داخلي در پنج رشته در دو گروه بانوان و آقايان برگزار کرديم.

ره گوي افزود: رشته ورزشي دارت در دو گروه بانوان و آقايان برگزار شد که در گروه آقايان 35 نفر شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند که در پايان، خرم اخلاصوند مقام نخست، احسان انصاري فر مقام دوم و صادق رحيمي مقام سوم را کسب کردند.

به گفته وي، مسابقات دارت بانوان نيز با حضور 10 شرکت کننده برگزار شد که به ترتيب بهاره اسلامي مقام نخست، مريم اکرمي نيا مقام دوم و نسيبه خورشيدزاده مقام سوم را ازآن خود کردند. ره گوي عنوان کرد: مسابقات تنيس روي ميز نيز با حضور فرزندان و کارکنان آقا به صورت مشترک برگزار شد که در اين بخش عرفان صالحي، بهراد بازگير و نويد زيباپور به ترتيب در مقام هاي اول تا سوم جاي گرفتند.

مسؤول ورزش شرکت گاز استان هرمزگان با اشاره به مسابقات شناي بانوان تصريح کرد: مسابقات شنا نيز در بخش فرزندان و به صورت مشترک با پالايشگاه گاز سرخون و قشم و منطقه 6 عمليات انتقال گاز برگزار و نفرات برتر شناخته شدند.

ره گوي در ادامه با اشاره به استقبال خوب همکاران در دو رشته فوتسال و واليبال گفت: مسابقات فوتسال پارسال با حضور شش تيم از واحدهاي فناوري اطلاعات، حراست، بهره برداري، خدمات رفاهي و اجتماعي، مهندسي و حمل و نقل در دو گروه سه تيمي و به صورت دوره اي برگزار شد که از هر گروه، دو تيم به مرحله نيمه نهايي راه يافتند. وي ادامه داد: در مرحله رده بندي، تيم فناوري اطلاعات با برتري 5 بر 4 تيم حراست را شکست داد و سوم شد. در فينال تيم مهندسي با نتيجه يک بر صفر تيم بهره برداري را شکست داد و قهرمان شد.

به گفته ره گوي، مسابقات واليبال نيز با حضور چهار تيم از واحدهاي فناوري اطلاعات، حراست، بهره برداري و حمل و نقل به صورت دوره اي برگزار شد که در نهايت تيم هاي فناوري اطلاعات، حمل و نقل و حراست به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

قهرماني فرزند نفتي در کاراته

فرزند همکار نفتي در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه فارس در مسابقات اورآسيايي سبک هاي آزاد کاراته موفق شد قهرمان شود. اميرمحمد اورنگي فرزند همکار منطقه فارس که در مسابقات اورآسيايي سبک هاي آزاد کاراته به ميزباني استان فارس شرکت کرده بود در رشته کاتا با پشت سر گذاشتن رقبايش موفق شد ضمن کسب مقام نخست به مدال طلا دست پيدا کند. امير محمد اورنگي در رده سني خردسالان در رشته کاتا با مربيگري شيهان احمد فرهادي موفق به کسب اين عنوان شد.

 

جشنواره فوتسال بسيج خطوط لوله و مخابرات منطقه خوزستان

يک دوره جشنواره ورزشي فوتسال به نام جام زنده ياد شهيد مدافع حرم داوود نريميسا به همت بسيج شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران (منطقه خوزستان) برگزار شد که تيم حراست (الف) منطقه خوزستان بر سکوي برتري ايستاد.

فرمانده پايگاه بسيج شهداي منطقه خوزستان با اعلام اين خبر گفت: در اين رويداد ورزشي طبق فراخوان همه واحد ها و مراکز انتقال نفت منطقه در مجموع 11 تيم در سه گروه با هم به رقابت پرداختند که در پايان اين رقابت ها به ترتيب تيم حراست (الف) منطقه مقام اول، مرکز انتقال نفت شهيد شمعوني (عبدالخان) مقام دوم و تيم مکانيک نيز جايگاه سومي اين دوره از رقابت ها را کسب کردند.

 در مراسم اختتاميه از همه نفرات سه تيم برتر با اهداي هداياي نفيس تجليل شد.

 

  يکه تازي نفتي ها در ليگ برتر گلف

  هفته سوم و پاياني دور رفت از مرحله نهايي رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي گلف کشور در شهرهاي اهواز و مسجدسليمان پيگيري شد که با برتري تيم هاي نفتي همراه بود.

در هفته سوم و پاياني دور رفت از مرحله نهايي رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي گلف کشور که در اهواز و مسجدسليمان برگزار شد، جدال ديدني تيم هاي ملي حفاري اهواز و سورتمه اهواز، به سود ملي حفاري اهواز به پايان رسيد. نفت مسجدسليمان ديگر تيم نفتي که در اين مرحله حضور دارد، موفق شد حريف خود را شکست دهد.

دو تيم اهوازي سورتمه و ملي حفاري در زمين گلف اهواز به مصاف هم رفتند که اين ديدار با نتيجه 4 بر يک به سود ملي حفاري به پايان رسيد.

 در ادامه ديدارها، تيم هاي تاراز و نفت مسجدسليمان دو تيم ديگر حاضر در اين مرحله برابر هم صف آرايي کردند که اين ديدار با نتيجه 5 بر يک به سود تيم گلف نفت مسجدسليمان خاتمه يافت.

 تيم ملي حفاري با 9 امتياز در پايان اين هفته از رقابت ها صدرنشين ليگ برتر است و تيم هاي سورتمه اهواز و نفت مسجدسليمان هر يک با 6 امتياز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم جدول رده بندي قرار دارند.