قهرمانی گاز خوزستان در فوتسال کارگری

تیم فوتسال  شرکت گاز خوزستان در مسابقات فوتسال کارگری استان خوزستان موفق شد با پشت سر گذاشتن رقبایش به مقام قهرمانی برسد.

 در دور مقدماتی این رقابت ها که به میزبانی بانک صادرات برگزار شد، تیم گاز خوزستان توانست تیم های پتروشیمی پارس، بانک صادرات و راه آهن را شکست دهد و به عنوان تیم اول گروه به دور حذفی راه پیدا کند .

در دور حذفی و ادامه این مسابقات که با میزبانی گاز خوزستان برگزار شد، این تیم توانست تیم پرقدرت و باتجربه نورد و لوله را از پیش رو بردارد تا به کسب مقام قهرمانی نزدیک شود.

در پایان این مسابقات نیز تیم های نفت و گاز مارون و گاز خوزستان به فینال راه پیدا کردند و تیم های پتروشیمی مسجدسلیمان و نورد و لوله اهواز به دیدار رده بندی رسیدند.

دیدار فینال نیز با حضور سهرابی، رئیس انجمن فوتبال کارگری کشور، مسؤولان استانی و خانواده کارکنان این شرکت  در اهواز برگزار شد که در یک بازی نزدیک و پایاپای، توانست تیم نفت و گاز مارون را شکست دهد و به قهرمانی برسد. تیم نفت و گاز مارون، مقام دوم را به خود اختصاص داد و مقام سوم هم به نورد و لوله اهواز رسید.

گفتنی است، تیم فوتسال شرکت گاز استان خوزستان، با سرمربیگری محسن آلادگیر و جلال ایزدپناه به عنوان مربی و سرپرستان حسین کردزنگنه و ایرج قاسمی که از بازیکنان سابق تیم فوتسال و کارکنان  گاز خوزستان بودند، از بهمن سال 1400 با برنامه ریزی دقیق تمرینی و مسابقات دوستانه، خود را به عنوان یک مدعی معرفی کرد.

در پایان این مسابقات، مهندس نادرقلی زری میدانی(مدیرعامل گاز خوزستان) در گفت وگو با «مشعل» درباره این رقابت ها گفت: این دوره از رقابت ها پس از دو سال وقفه به دلیل همه گیری کرونا، از اردیبهشت ماه با حضور ۱۵ تیم در قالب چهار گروه آغاز شد.

تیم فوتسال گاز خوزستان در تمامی ادوار، همیشه به عنوان یک مدعی پرقدرت در این مسابقات شرکت کرده و امسال هم به لطف خدا و حمایت های امور ورزش شرکت ملی گاز ایران در تخصیص منابع و توانمندی کارگروه های ورزشی داخلی توانستیم این جام را به کلکسیون قهرمانی خود اضافه کنیم که این موفقیت را به بازیکنان، کادر سرپرستی و همه همکاران تبریک عرض می کنم.

در حال حاضر با همه محدودیت های مالی موجود در شرکت گاز استان خوزستان، رشته های ورزشی فوتسال، بسکتبال، کوهنوردی، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، شطرنج، کاراته، نینجا رنجر، دارت و تیراندازی برای خانواده و کارکنان در محدوده سالن ورزشی شهدای گاز فعال است.

 مدیرعامل گاز استان خوزستان در پایان از زحمات دکتر باور صاد، دبیر شورای ورزشی گاز خوزستان، اعضای شورا و مجموعه امور ورزش به دلیل تشکیل کارگروه راهبری ورزشی و ساختار مناسب برای هدایت در مسیر رسیدن به نشاط و سلامت خانواده در احیای متوازن و عدالت محور رشته های ورزشی مختلف در ستاد و نواحی گاز استان خوزستان تشکر کردند.

 

مردان و زنان تیرانداز شرکت گاز ایلام به هدف زدند

یک دوره مسابقات تیراندازی  به همت خدمات اجتماعی و رفاهی و نیز امور ورزش و تربیت بدنی شرکت گاز استان ایلام در خردادماه ۱۴۰۱ در دو رشته تفنگ و تپانچه ۱۰ متر بادی در سالن تیراندازی تختی بین کارکنان شرکت گاز استان (بانوان، آقایان) به مناسبت سالروز آزادسازی  خرمشهر برگزار شد.

۵۵ نفر(بانوان 20 نفر و آقایان 35 نفر) از کارکنان خانم و آقا(رسمی و قراردادی)در مسابقات تیراندازی شرکت داشتند که در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایز اهدا شد.

سجاد نصیریان سرپرست خدمات اجتماعی و رفاهی شرکت گاز ایلام در خصوص  با اشاره به اینکه این مسابقات در سالن سرپوشیده تختی برگزارشده است، گفت: در این دوره از مسابقات، شاهد حضور پرشور کارکنان خانم و آقا در دو دسته تپانچه و تفنگ بادی بودیم که رقابتی جذاب و دیدنی باهم داشتند، در پایان در هر رده نفرات برتر انتخاب و معرفی شدند.

وی در ادامه بابیان اینکه ایجاد و حفظ روحیه نشاط و سلامت کارکنان یکی از اولویت های اساسی این شرکت است، اظهار داشت: ایجاد و حفظ روحیه نشاط و سلامت کارکنان یکی از اولویت های مهم این شرکت است و این مجموعه برای سلامت کارکنان برنامه های مختلفی را در طول سال اجرا می کند.

سرپرست واحد خدمات اجتماعی و رفاهی شرکت گاز استان برگزاری این دوره از مسابقات را در نشاط اجتماعی و برخورد شایسته کارکنان مهم ارزیابی و تصریح کرد: ورزش نقش مهمی در سلامت کارکنان و ارائه خدمات بهتر به مردم دارد. به همین جهت درصدد هستیم این رقابت ها ادامه دار باشد.

 گفتنی است، این دوره از مسابقات ریز نظر مربیان زحمتکش تیراندازی، نوید رضاییان و  سعیده اندیشه کمال برگزار شد.

  نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

 در بخش آقایان

تفنگ ۱۰ متر بادی

  1- اسد عاصم آبادی به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

  2- محمود نورمحمدی بر سکوی دوم ایستاد.

  3- حامد حیدریان به مقام سوم رسید.

   تپانچه ۱۰ متر بادی

1- سجاد نصیریان به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

2- بهنام شفیعی بر سکوی دوم ایستاد.

3- وحید جعفری به مقام سوم رسید.

 در بخش بانوان

 تفنگ ۱۰ متر بادی

1- سارا بیگلری به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

2- سهیلا شمس اللهی بر سکوی دوم ایستاد.

3- محدثه خسروانی به مقام سوم رسید.

   تپانچه ۱۰ متر بادی

1- آذر آزاد نیا به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

2- زهرا هاشمی بر سکوی دوم ایستاد.

3- سعیده کمری به مقام سوم رسید.

 

همکار گازی قهرمان آمادگی جسمانی کارکنان دولت شد

یکی از کارکنان شرکت گاز ایلام نفر اول مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت شد.

سرپرست خدمات اجتماعی و رفاهی شرکت گاز استان ایلام از درخشش سعید شعبانی از کارکنان این شرکت در مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت منطقه ۴ کشور خبر داد.

 سجاد نصیریان افزود: سعید شعبانی از کارکنان شرکت گاز استان ایلام مقام اول آمادگی جسمانی کارکنان دولت منطقه ۴ کشور را کسب کرد.

وی اظهار داشت: مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت منطقه ۴ کشور با حضور تیم های ایلام، همدان، لرستان، کرمانشاه، مرکزی و خوزستان به میزبانی استان خوزستان در شهر اهواز برگزار شد.

نصیریان در ادامه تصریح کرد: از سه نماینده اعزامی استان ایلام، سعید شعبانی از شرکت گاز استان در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال مقام اول و محسن آزادی پور از اداره منابع طبیعی استان در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال، مقام سوم این دوره از رقابت ها را  از آن خود کردند.

سرپرست خدمات اجتماعی و رفاهی شرکت گاز استان ایلام گفت: نفرات اول هر رده به مسابقات کشوری کارکنان دولت که اواخر خردادماه سال جاری در استان مازندران برگزار می شود، اعزام می شوند.

 

بانوان برتر مسابقات دارت پتروشیمی لردگان

امور ورزش و تربیت بدنی شرکت پتروشیمی لردگان با هدف توسعه ورزش همگانی و نیز اهمیت دادن به سلامت و نشاط کارکنان، یک دوره مسابقات دارت بین همکاران خانم شرکت برگزار کرد. مسابقات ورزشی دارت، بین بانوان شاغل در شرکت پتروشیمی لردگان با حضور ۷ بانوی ورزشکار صورت گرفت که در نهایت سهیلا کیان پور از واحد آزمایشگاه به مقام اول رسید.  شادی محمدزاده از مدیریت، مقام دوم را به دست آورد و نادری از واحد خدمات فنی، موفق به کسب مقام سومی این دوره از مسابقات شد.

 

راه اندازی مجموعه ورزشی روباز در منطقه عملیاتی نارو کنگان

یک مجموعه ورزشی روباز با متراژ حدود یکهزار مترمربع در منطقه عملیاتی نار و کنگان احداث و راه اندازی شد.

رئیس امور ورزش بهره برداری نفت و گا زاگرس جنوبی، در این خصوص گفت: این زمین چمن چندمنظوره، در کمپ اقامتی خلیج فارس و در ناحیه عملیاتی کنگان احداث و راه اندازی شده است. آرش فدعم افزود: پس از شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، احداث زمین های ورزشی روباز باهدف ترویج کارکنان به ورزش و ایجاد شادابی و نشاط روحی، در دستور کار امور ورزش قرار گرفت.فدعم با اشاره به اینکه اجرای این پروژه حاصل همکاری مشترک امور ورزش و منطقه عملیاتی نار و کنگان (به عنوان مجری) بوده است، ادامه داد: این مجموعه شامل ۷۲۲ مترمربع زمین چمن فوتبال و ۱۹۰ مترمربع زمین والیبال و بدمینتون است که با استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی، طی مدت زمان شش ماه احداث شد.

 وی با اشاره به اینکه سال گذشته نیز مجموعه ورزشی روباز مجتمع رفاهی میلاد در ناحیه عملیاتی نار راه اندازی شده بود، گفت: با بهره برداری از این زمین ورزشی، سرانه ورزشی کارکنان منطقه عملیاتی نار و کنگان از ۵.۸۵  مترمربع به ۶.۵ مترمربع ارتقا یافت.

منطقه عملیاتی نار و کنگان، یکی از مناطق عملیاتی پنجگانه شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی شهرستان های جم و کنگان در استان بوشهر قرار دارد و خوراک موردنیاز پالایشگاه گاز فجر جم را تأمین می کند.