قهرماني پليمر کرمانشاه درمسابقات واليبال کارگران استان  

مسابقات واليبال کارگران استان کرمانشاه که به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره شهداي بسيج کارگري اين استان برگزار شده بود، با قهرماني پليمرکرمانشاه به پايان رسيد.
در اين رقابتها که به صورت دورهاي برگزار شد، تيم واليبال پليمرکرمانشاه توانست با اقتدار و شکست تمام حريفانش و با امتياز کامل به قهرماني برسد.
تيم واليبال پليمر کرمانشاه در بازي آخر و در سالن شهداي گمنام کارگران شهر کرمانشاه با نتيجه دو بر صفر( در دو ست پياپي با نتايج 25 بر 12 و 25 بر 14 ) از سد تيم امور عشايري گذشت و با کسب 3 امتياز از اين بازي، در مجموع امتيازات خود را به عدد 14 رساند و با افتخار، مقام قهرماني اين دوره از مسابقات را از آن خود کرد، افزون برآن توانست جواز شرکت در مسابقات کشوري را به دست آورد.
با توجه به نتايج به دست آمده در اين مسابقات، تيم واليبال شرکت پليمر کرمانشاه با 14 امتياز به مقام قهرماني، تيم شرکت صنايع پتروشيمي کرمانشاه با 11 امتياز به مقام نايب قهرماني و تيم شرکت پتروشيمي بيستون با کسب 8 امتياز به مقام سومي اين دوره از مسابقات دست يافتند.
اسامي بازيکنان و کادر تيم واليبال شرکت پليمر کرمانشاه:
  نريمان بابايي، امير رجبي، عباس نجفي، مهدي جهانبخشي، حامد احسني،  مصطفي دارش، امين احمدي، پوريا کامکار، جواد تيموري، مجيد حسينخاني، مهدي مرادي پور، سجاد مولوي( مربي، بازيکن) و کامران خوشنودي
( سرپرست تيم)

 


قهرماني تنيسور هاي نفت مسجد سليمان
هفدهمين دوره مسابقات ليگ برترتنيس خاكي باشگاههاي استان خوزستان ( جام ولايت ) با شناخت تيمهاي برتر خاتمه يافت.
 اين مسابقات از روز چهارشنبه 15 آذر تا جمعه 17 آذر به مدت 3 روز و با حضور 8 تيم در زمينهاي تنيس نيوسايد مناطق نفتخيز جنوب برگزار شد.
در اين رقابتها، تيم نفت مسجدسليمان توانست با شكست تيمهاي نفت اهواز، پتروشيمي ماهشهر و پتروشيمي اميركبير به مرحله نيمه نهايي برسد. در اين مرحله نيز تيم نفت مسجدسليمان توانست با نتيجه 2 بر صفر از سد تيم نويد دانه ايرانيان بگذرد تا فيناليست شود.
در مسابقه فينال و طي يك رقابت سخت و نفس گير، اين تنيسورهاي تيم نفت مسجدسليمان بودند كه توانستند با شكست 2 بر صفر تيم ملي حفاري، قهرمان اين دوره از مسابقات ليگ برتر استان خوزستان شوند.
تيم نفت مسجدسليمان با كسب اين عنوان توانست جواز حضور در مسابقات ليگ برتر كشور را كسب کند و در سال آينده، به عنوان نماينده استان خوزستان در رقابتهاي كشوري حضور يابد.

 


کوير نوردي اکتشافيها  در مرنجاب
امور ورزش و گروه کوهنوردي مديريت اکتشاف با هدف رشد و توسعه ورزش همگاني و درگير شدن کارکنان با ورزش در يک تجربه متفاوت و جديد، درآذر ماه 1396 همزمان با سالروز ولادت باسعادت پيامبر اکرم (ص)، کويرنوردي دو روزهاي را با کارکنان و خانوادههاي آنها در ماسههاي گرم و شب سرد کوير مرنجاب برگزار کرد.
کويري که با تکرار نامش، شايد گرمايي دلنشين و يا طاقتفرسا را به تن نشاند، اما سوز سرماي آن در شب پاييزي، تن کوهنوردان را دعوت به پايداري و مقاومت ميکرد و به چالش ميکشيد.
همنورداني که در اين برنامه حضور داشتند: مسيب توسلي، ميرعلي واعظي، محمدمهدي غلامعليان، محمد امين دشتاني، علي ضميري، محمدکسري صابري، خسرو صابري، حسين دهنادي، محمدعلي اميرجلالي، علي ساده دل، سيد مهدي سبحاني، محمدرضا توحيدلو، يزدان توحيدلو، آتنا اميري، ميترا بياض، زينبهاشمينژاد، سيده فائزه موسويخواه، سيده مريم موسويخواه، سميه شمس، مهديه شمسي، مريم محسني، ليلا محسني، گيسو محسني، صفيه محسني، شمسي مهري گلگلاب، ديانا توحيدلو، الهه مرادي، سيما حمزهلويي، ليلا دارابي، نرگس عباسي، سودابه سعادتي، مهين محمدزاده، کيميا صابري، کتايون گودرزي، زهرا صفري مرادلو و مسعود طهراني مجد و زهرا بياض (سرپرستان)

 

  صعود نفتي ها به قله پرسون
گروه كوهنوردي شركت ملي نفت ايران به ارتفاعات البرز و قله پرسون که يکي از قلل واقع در البرز مرکزي به ارتفاع 3170 متر است صعود کرد.
  14 نفر از اعضاي تيم كوهنوردي شركت ملي نفت ايران طي 6 ساعت کوهپيمايي موفق شدند با عبور از مناطق سخت گذر به قله پرسون صعود کنند.
براي صعود به قله پرسون دو مسير اصلي وجود دارد. يکي از روي يال شرقي و دسترسي به قله از طريق خط الراس (مسير زمستانه) و ديگري از طريق دشت هويج و يال غربي، اين قله در مسير ارتفاعات منطقه در شمال غرب، ساکا و ريزان و از سمت شمال به دشت لار و از دامنه جنوبي  که به منطقه لواسانات متصل مي شود.  
  اسامي  کوهنورداني كه دراين صعود گروه را همراهي کردند، عبارت است از:
فريدون ابوقداره  ، الله يار الياسي ، عبدالله شاهرخ ،  مجيد خسرواني ، سعيد شيوه ياري ، مهدي دهدشتي ، مهدي دياني ، ناصر قره باقري ،  امير پور شريف ، سيد بهرام صفوي ، محمد رضا مرادي ، رضا نوشادي ، رحمت الله رزاقي ( مربي گروه ) و حسين باقر زاده  
( سرپرست گروه)

 

  درخشش کارکنان مناطق نفتخيز جنوب در مسابقات کارکنان دولت  
تيمهاي مناطق نفتخيزجنوب در مسابقات ورزشي كاركنان دولت در خوزستان به سه عنوان قهرماني و يك مقام سومي دست يافتند.  در اين مسابقات و در رشته واليبال، تيم مناطق نفتخيزجنوب به مقام قهرماني رسيد و تيمهاي دانشگاه علوم پزشكي و سازمان آب و برق، در مكانهاي دوم وسوم قرار گرفتند.    در رشته تنيس روي ميز، تيم نفت و گاز مارون به عنوان قهرماني دست يافت و تيمهاي دانشگاه علوم پزشکي و بنياد شهيد در ردههاي دوم و سوم قرار گرفتند. در رشته دارت آقايان نيز مناطق نفتخيزجنوب(ستاداهواز) به مقام نخست دست يافت، تيمهاي صداو سيما دوم شد و تيمهاي توزيع برق خوزستان و اداره كل ورزش و جوانان به طور مشترك سوم شدند. در رشته طنابكشي، تيم مناطق نفتخيزجنوب به مقام قهرماني رسيد.در مسابقات رشته فوتسال نيز مناطق نفتخيزجنوب حائز رتبه نخست شد.  در رشته دارت بانوان نيز تيم مناطق نفتخيزجنوب در مكان سوم قرار گرفت. شايان ذكر است، تيمهاي برتر اين رقابتها به مسابقات سراسري كاركنان دولت كه بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد، اعزام مي شوند.  

يزدي:  ارتقاي سطح سلامت کارکنان هدف اصلي است
مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي مناطق نفتخيزجنوب بعداز حضور پر قدرت تيمهاي ورزشي اين باشگاه در مسابقات کارکنان دولت استان خوزستان، گفت: توجه ويژه به زحمات کارکنان مناطق نفتخيزجنوب، ايجاد شور و نشاط در بين کارکنان ، ارتباط و وحدت و دوستي و صميميت و ارتقاء سطح سلامت از مهمترين اهداف حضور در اين رقابتها محسوب مي شود. هدايت يزدي با بيان اينکه کسب سهيمه حضور در مسابقات کارکنان دولت در سطح کشور از ديگر اهداف اين مسابقات بود گفت: اميدوارم با کسب نتايج مطلوب، نماينده شايسته اي براي وزارت نفت و کارکنان استان خوزستان در مسابقات کارکنان دولت در رقابتهاي قهرماني کشور باشيم. يزدي در پايان اين گفتگو از زحمات کليه بازيکنان، کادرفني، سرپرستي و اجرايي تيمهاي ورزشي مناطق نفتخيزجنوب که با کسب عناوين متعدد قهرماني باعث افتخار، غرور وسربلندي اين شرکت در مسابقات کارکنان دولت خوزستان شدند، تشکر و قدرداني کرد.