سرمربی بانوان ملی حفاری:

یک پای  فینال هستیم

تيم فوتسال بانوان ملي حفاري در ديدار رفت پلي آف مرحله نيمه نهايي ليگ برتر موفق شد تيم قدرتمند سايپا را شکست دهد تا گام بلندي براي صعود به فينال برداشته باشد.سرمربي اين تيم معتقد است قطعا يک پاي فينال خواهد بود، چرا که در تهران، کار حر يف را يکسره کردند.  مينا باراني، سرمربي تيم فوتسال بانوان ملي حفاري در خصوص بازي با سايپا، صعود به فينال وشانس قهرماني اين تيم با هفته نامه «مشعل» گفت وگو کرد که مشروح آن را با هم مي خوانيم. 

بازي با سايپا را چطور ديديد؟

بازي خوبي بود و در عين حال نفس گير.  دوتيم تا دقايق آخر پاياپاي بازي کردند و خدارا شکر شاگردانم توانستند برنده اين ديدار سخت باشند. فکر مي کنم گام اول پلي آف را که حکم فينال داشت، با قدرت برداشتيم. ما دراين ديدار سوار بر بازي بوديم و با اينکه 4 گل زديم موقعيت هاي زيادي را از دست داديم به خاطر تلاش و جنگندگي بازيکنان از آنها تشکر مي کنم، همچنين از کادرفني و باشگاه که از من حمايت کردند، سپاسگزارم.

فکر مي کرديد در تهران برنده شويد؟

خدا را شکر مي کنم که در زمين حريف امتياز گرفتيم. سايپا همان طور که گفتم، تيم خوبي دارد. ما اين تيم را آناليز کرده بوديم و شناخت خوبي از آنها داشتيم. براي صعود فقط نبايد به بازي اهواز اکتفا مي کرديم بلکه بايد از همين تهران استارت مي زديم. براي همين فقط به پيروزي فکر مي کرديم و در نهايت به هدف خودمان رسيديم. قطعاً بازي برگشت را مي بريم و يک پاي فينال خواهيم بود.

گويا گلزن شما هم مصدوم و با آمبولانس راهي بيمارستان شد؟

بله همينطور است. وضعيت مصدوميت سحر پاپي خيلي بهتر شده است. خدا را شکرحال او مساعد است و در بازي هاي بعد به ما اضافه مي شود. پاپي پس از برخورد با گلر سايپا از ناحيه مچ پا آسيب ديد. سعي مي کنيم او را به بازي بعد برسانيم، اما بازيکنان ديگري هم داريم که مي توانند جايگزين سحر شوند.

سايپا را چطور ديديد با اينکه دومرتبه هم با آنها درمرحله گروهي ليگ بازي کرده بوديد؟

 معمولاً چهار تيمي که به پلي آف مي آيند، قوي هستند. ما نمي توانستم سايپا را دست کم بگيريم. مي دانستيم اين تيم چطور بازي مي کند، آنها چند ملي پوش داشتند و تيمشان را براي قهرماني بسته اند. در اين ديدار ما تيم برتر ميدان بوديم و خيلي از موقعيت ها را نتوانستيم به گل تبديل کنيم. فکر مي کنم بازي برگشت از بازي رفت هم زيباتر شود.

ملي حفاري بعد از دوسال قهرمان مي شود؟

تمام هدف ما از شروع فصل، قهرماني بوده است. البته در طول ليگ، فراز و نشيب هاي زيادي داشتيم، اما خدا را شکر هرچه به پايان ليگ نزديکتر شديم، تيم بهتر و هماهنگ تر شد. الان هم در وضعيت خوبي هستيم. مي خواهيم قهرمان شويم و مطمئناً به هدف خودمان مي رسيم.

دوست داريد در فينال با مس روبه رو شويد يا هيات خراسان؟

فرق نمي کند هر دوتيم خوب هستند. هردو مدعي قهرماني هستند و کار سختي خواهيم داشت. هرکدام از اين دوتيم به فينال بيايند، مقابل ما کار سختي خواهند داشت. اميدوارم بتوانيم دل هواداران را با قهرماني شاد کنيم

 

قهرمانی مقتدرانه کشتی گیران نفت امیدیه

تيم کشتي باشگاه نفت اميديه موفق شد با درخشش در مسابقات کشتي آزاد قهرماني نوجوانان باشگاه هاي خوزستان به قهرماني برسد.

رقابت هاي کشتي آزاد نوجوانان قهرماني باشگاه هاي خوزستان در شهرستان اميديه با حضور 117 کشتي گير از 13 شهرستان در سالن شهيد تندگويان برگزار شد که در پايان تيم کشتي باشگاه نفت اميديه موفق شد با کسب 190 امتياز و کسب مدال هاي رنگارنگ در 10 وزن به قهرماني برسد. پس از نفت اميديه که قهرمان شد، تيم هاي هيات کشتي شوشتر با 128 امتياز و باشگاه فرهنگي - ورزشي نفت مسجدسليمان با 124 امتياز مقام هاي دوم و سوم را به دست آوردند.

 

 

درخشش تیم کیوکوشین کاراته نفت امیدیه

تيم کيوکوشين کاراته باشگاه فرهنگي - ورزشي نفت اميديه در مسابقات قهرماني کشور انتخابي تيم ملي براي اعزام به ژاپن موفق شد بادرخشش در اين مسابقات سه مقام قهرماني و دو نايب قهرماني به دست آورد.

کاراته کاهاي تيم نفت اميديه در رده سني نونهالان و نوجوانان موفق شدند در ميان 680 کاراته کا از کل کشور به اين عناوين دست پيدا کنند.

عليرضا اکبري در رده سني نونهالان و نوجوانان موفق شد در بخش کاتل دو عنوان قهرماني کسب کند.

اميرضا احمدي هم در دو رده نوجوانان و ونونهالان يک مقام قهرماني و يک دومي را کسب کرد و در آخر هم محمد امين شريفي در بخش کوميته و در رده نونهالان، وزن منهاي 25 کيلوگرم به نايب قهرماني دست يافت.

 اعضاي تيم

آرين احمدي، محمد اديب کشاورز، امير رضا احمدي، سيد احمد هاشمي، عليرضا اکبري، محمد مهدي مير رضايي و محمد امين شريفي

 مربي: نيما خليلي زاده، سرمربي: شيهان ولي اکبري

 

برگزاری مسابقات ورزش های بومی- محلی درخطوط لوله

به مناسبت دهه فجر، مسابقات ورزش هاي بومي-محلي بين کارکنان، فرزندان و بانوان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، منطقه جنوب شرق ساکن شهرک نفت رفسنجان برگزار شد.

 در گروه همکاران مسابقات در دو رشته جداگانه اجرا شد و اين نتايج به دست آمد: ذيل به در رشته «دايره در رو» آقايان، سيدکمال الدين افتخاري، حميد قاسمي و علي ايران نژاد به ترتيب مقام اول تا سوم را به دست آوردند و در رشته «پرش از خرک» آقايان مجيد اسدنيا، محمدرضا کريمي و ميثم شريفي حائز مقام هاي اول تا سوم شدند.

 در رشته «توپ در رو» بخش بانوان خانم ها شهين خادم زاده، فروزنده طالبي زاده و فاطمه عسکرزاده اول تا سوم شدند و در بخش فرزندان نيز مسابقه تير و کمان با هدف نشانه گيري آدمک ترامپ برگزار شد که در پايان محمدحسين افتخاري، اول، امير مهدي پرتو دوم و پوريا اسدنيا به مقام سومي دست پيدا کرد.  در هر سه گروه شرکت کننده با اهداي جوايزي از نفرات برتر تقدير شد.