نايب قهرماني پولاد مردان نفت اميديه

  حسین آزادی -تيم نفت و گاز اميديه با کسب 682 امتياز، عنوان نايب قهرماني مسابقات وزنه برداري بزرگسالان ايران را به خود اختصاص داد.مسابقات وزنه برداري بزرگسالان ايران و انتخابي تيم ملي(يادواره سرلشکر شهيد اسماعيل دقايقي و شهداي شهرستان اميديه) با حضور 181 وزنه بردار از 29 استان کشور از دوم تا پنجم بهمن ماه و در 10 وزن به ميزباني نفت اميديه در سالن مجموعه ورزشي ولايت اين شهرستان برگزار شد که در نهايت تيم تهران با کسب 692 امتياز قهرمان شد، نفت اميديه با به دست آوردن 682 امتياز در مکان دوم ايستاد و تيم اصفهان نيز با کسب 625 امتياز در رده سوم قرار گرفت.وزنه برداران نفت اميديه در 5 وزن از 10 وزن برگزار شده،  موفق شدند با کسب عناوين مختلف روي سکو بروند و براي اين تيم افتخار آفريني کنند.آيين اختتاميه اين مسابقات با حضور علاقه مندان به رشته وزنه برداري، همچنين علي مرادي، رييس فدراسيون وزنه برداري،علي گلمرادي، نماينده مردم ماهشهر- بندرامام- هنديجان و اميديه در مجلس شوراي اسلامي و ابراهيم پيرامون، مديرعامل شرکت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري برگزار شد.

عبدالرضا فولادي، سرمربي تيم وزنه برداري نفت اميديه بعد از نايب قهرماني تيمش در اين رقابت ها گفت: ابتدا بايد به ميزباني رقابت ها اشاره کنم که ميزباني اين مسابقات گام بزرگي در جهت ارتقا و پيشرفت وزنه برداري استان و شهرستان اميديه بود. وي افزود: اين امر با حمايت هاي مديرعامل شرکت نفت و گاز آغاجاري، فرماندار و ساير نهادهاي شهرستان محقق شد. ميزباني مطلوب اين رقابت ها خستگي را از تن همه ما خارج کرد و اميدواريم در آينده نيز، شهرستان اميديه ميزبان مسابقات متعدد قهرماني کشور و حتي جهان باشد.

 سرمربي تيم نفت اميديه سپس به آمادگي تيمش اشاره داشت و گفت: تيم ما براي حضور در اين رقابت ها در شرايط فني خوبي قرار داشت، ما مدعي عنوان قهرماني در اين رقابت ها بوديم و رقابت بين شرکت کنندگان در سطح بالايي بود به گونه اي که در برخي از اوزان نفرات برتر با حداقل يک يا 2 کيلو گرم تعيين مي شدند. به هر حال نايب قهرماني در کشور هم براي تيم ما خوب بود.

افتخارآفريني پولادمردان نفت اميديه

رييس امور ورزش و تربيت بدني شرکت  بهره برداري نفت و گاز آغاجاري بعد از نايب قهرماني اين تيم در وزنه برداري کشور و ابراز رضايت از مقام کسب شده گفت: پس از تکليفي که از جانب استانداري خوزستان، فدراسيون وزنه برداري، اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به شهرستان اميديه براي برگزاري مسابقات قهرماني کشور و انتخابي تيم ملي شد، شرکت نفت و گاز آغاجاري نيز دوشادوش ساير ارگانهاي اين شهرستان براي هر چه باشکوه برگزار کردن اين رقابت ها اقدام هايي را انجام داد و خوشبختانه با تمهيداتي که انديشيده شد، شرکت کنندگان و مهمانان ميزباني را مطلوب ارزيابي کردند.

علي اصغر پونده نژادان افزود: ازعملکرد پولاد مردان نفت اميديه رضايت دارم، زيرا براي کسب اين عنوان بسيار تلاش کردند و نشان دادند که لياقت مقام هاي بهتر از اين را دارند و مي توانند در آينده عناوين بزرگتري کسب کنند و باعث افتخار نام نفت باشند.

رئيس امور ورزش نفت و گاز آغاجاري درادامه با اشاره به موفقيت ورزشکاران در تيم ملي گفت: از آنجا که اين رقابت ها حکم انتخابي تيم ملي را هم داشت، اميدوارم نفرات برتر اوزان مختلف بتوانند با درخشش در ميادين مختلف بين المللي پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز درآورند.  

 تقدير از ميزباني نفت اميديه

عليرضا قريشي، رييس هيات وزنه برداري استان خوزستان نيز با تقدير از ميزباني نفت اميديه گفت: با توجه به اينکه شهرستان اميديه يکي از قطب هاي وزنه برداري در سطح استان و کشور محسوب مي شود، با نظر مساعد رييس فدراسيون و استاندار خوزستان، مسابقات وزنه برداري بزرگسالان کشور و انتخابي تيم ملي از دوم تا پنجم بهمن ماه به ميزباني نفت اميديه برگزار شد.

وي در خصوص سطح برگزاري اين رقابت ها گفت: از آنجا که اين مسابقات حکم انتخابي تيم ملي را داشت، همگي تلاش خود را به کار گرفتند تا با ثبت بهترين رکوردها خود را به مربيان تيم ملي اثبات کنند.

وي در خصوص تيم نفت اميديه که به نمايندگي از استان خوزستان در اين رقابت ها شرکت کرده بود، گفت: اين تيم 3 هفته پياپي براي حضور در اين مسابقات اردوي تدارکاتي برگزار کرد که هفته پاياني اين اردو زير نظر مربيان در اميديه برگزارشد.   

محسن جليلي، مسؤول برگزاري کميته مسابقات فدراسيون وزنه برداري نيز در خصوص اين مسابقات و ميزباني خوب نفت اميديه افزود: مسابقات قهرماني بزرگسالان کشور و انتخابي تيم ملي به بهترين شکل ممکن برگزار و ميزباني تيم نفت اميديه و ساير ارگان هاي اين شهرستان به نحو خوبي انجام شد و مي توانم بگويم که برگزاري اين مسابقات طي سال هاي اخير به نحو بسيار مطلوبي برگزار شد که جا دارد از تمامي برگزار کنندگان و دست درکاران اين رقابت ها تشکر و قدرداني کنم.

وي يادآورشد: اين مسابقات عرصه مناسبي است تا وزنه برداران خود را ثابت کنند و نشان بدهند که لياقت حضور در تيم ملي کشورمان را دارند.

 

  نتايج پولاد مردان نفت اميديه در اوزان مختلف اين رقابت ها که با نايب قهرماني آنها همراه بود، به اين شرح است:

 وزن 55 کيلوگرم:

1- محمد جواد صبح مفرح از فارس با مجموع203 کيلوگرم

2- عليرضا منصوري از نفت اميديه با مجموع 201 کيلوگرم

3- مقدادمقدم پناه از همدان با مجموع 200 کيلوگرم

وزن 81 کيلوگرم:

1- ميرمصطفي جوادي از تهران با مجموع رکورد 334 کيلوگرم

2- علي مکوندي از نفت اميديه با مجموع 332 کيلوگرم

3- محمد هادي پورحسيني از لرستان با مجموع 318 کيلوگرم

وزن 89 کيلوگرم:

1- علي ميري از آذربايجان غربي با مجموع 347 کيلوگرم

2- مسعود چترايي از اصفهان با مجموع 336 کيلوگرم

3- ابراهيم بهرامي از نفت اميديه با مجموع 328 کيلو گرم

وزن 96 کيلوگرم:

1- علي شريعتي از تهران با مجموع رکورد 360 کيلوگرم

2- رضا دهدار از نفت اميديه با 359 کيلوگرم

3- افشين طاهري از نفت اميديه با 342 کيلوگرم

وزن102 کيلو گرم:

1- ميلاد اورنگي از فارس با مجموع 370 کيلوگرم

2- مهدي جعفرزاده از تهران با مجموع 368 کيلوگرم

3- ياسين باقري از نفت اميديه با 361 کيلوگرم

 

کويرنوردي کوهنوردان شرکت ملي نفت ايران

گروه كوهنوردي شركت ملي نفت ايران در كوير مرنجاب – آران و بيدگل كاشان برنامه كويرنوردي گروهي انجام دادند. 

35 نفر از کاركنان و کوهنوردان شركت ملي نفت ايران با حضور در منطقه آران و بيدگل کاشان، پس از سه ساعت رمل پيمايي و 9 کيلومتر پياده روي موفق شدند، کويرنوردي خود را به پايان برسانند. کوير مرنجاب در حدود 40 كيلومتري آران و بيدگل واقع است.

اسامي اعضاي گروه که در اين برنامه شركت داشتند و موفق به اخذ حكم كوير نوردي از رئيس هيات كوهنوردي آران و بيدگل شدند، عبارتند از :

 ناصرقره باقري، حميدغفاري، داود صادقي، حسن رزميان مقدم، مهدي جمشيديان، محسن ابوالحسني، ابوالفضل اردستاني، احد كيا رستمي، بهرام صفوي، حسين عباسي، اصغر رحيمي، ابوالحسن علوي نژاد، حميدرضا ولاشجردي، رمضان ولاشجردي، عقيل نيكزاد، نادرصادقي فر،علي قرباني شيران، بيژن شيلان، عبدالله امامي، محسن صداقت، مسعود اصغري، علي كشاورز، برزونوروزي، عارف شعله ور، مهدي باقرپور ،رضا سلماني، سيد قاسم علي حسيني، نادرصادقي فر، ياسرجبرئيل زاده، اكبرجعفرپور، يوسف آمره اي، اسماعيل پژوهيده، رحمت اله رزاقي، بهنام جدائيان (مربي گروه)، اكبر مهدي زاده (مربي گروه)، حسين باقرزاده (سرپرست). 

 

ملي حفاري قدم نخست را محکم برداشت

  دور نخست از مرحله پلي آف ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي ايران با پيروزي پرگل تيم مدعي ملي حفاري اهوازهمراه شد.  دور نخست از مرحله پلي آف ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي کشور   با انجام چهار ديدار در سطح کشور برگزار شد که تيم ملي حفاري در مصاف با تيم سن ايچ ساوه با نتيجه 6 بر سه به برتري رسيد.تيم ملي حفاري در حالي به مصاف تيم سن ايچ ساوه رفت که در هر 2 ديدار دور رفت و برگشت ليگ با اقتدار اين تيم را شکست داده بود.

شاگردان رضا داوودنژاد در حضور تماشاگران پرشور اهوازي به خوبي توپ و ميدان را به جريان انداختند و با نتيجه پرگل به پيروزي رسيدند.در اين ديدار بهزاد عظيمي سه گل، وحيد کاظمي 2 گل و حسين فهيمي يک گل براي تيم ملي حفاري به ثمر رساندند.

مي خواهيم يکي از 4 تيم برتر باشيم

  رضا داوود نژاد، سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري بعد از پيروزي در ديدار نخست پلي آف با بيان اين که تيم سن ايچ ساوه از تيم هاي خوب ليگ است، گفت: اين تيم که در دور اول رقابت هاي ليگ به مقام پنجم رسيد، در مقابل ما به خوبي ظاهر شد.سرمربي تيم فوتسال ملي حفاري  با رضايت از عملکرد بازيکنانش در اين ديدار گفت: پيش از اين ديدار برخي از بازيکنان ما مصدوم بودند؛ با وجود اين در ميدان حاضر شدند که جا دارد از آنها تشکر کنم؛ تيم ملي حفاري متعلق به همه مردم خوزستان است و اميدوارم روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهيم.وي درادامه در خصوص استفاده ازبازيکنان جوان و بومي گفت: در اين فصل سعي کرديم بيشتر به بازيکنان جوان و بومي ميدان دهيم و تاکنون نتايج به نسبت خوبي کسب کرده ايم؛ بازيکنان جواني داريم که در آينده حرف هاي بسياري براي گفتن دارند و مي توانند آينده تيم را تامين کنند.