اپلیکیشن های کاربردی

 

 

 

Zarinpal

 

 معمولا از «دريافت» و «پرداخت» وجه به عنوان مهم ترين فرايندهاي مالي کسب و کارهاي آنلاين ياد مي کنند. بنابراين طبيعي است که خيلي ها به دنبال محيطي ساده و امن براي انجام تراکنش هاي خود باشند. «زرين پال» يک درگاه واسط پرداخت ميان مشتري و بانک است. اين سرويس با هدف سهولت در پرداخت هاي اينترنتي فعال شده و مي توانيد براحتي از آن استفاده کنيد. اين اپليکيشن جدا از انجام تراکنش هاي مالي، قابليت خريد از وب سايت هاي مختلف را نيز دارد، ضمن اينکه مي توانيد پرداخت قبض يا خريد شارژ را هم از اين طريق انجام دهيد.

  ProofHub

پروف هوب، راهکاري براي ايميل هاي بي شماري است که دريافت مي کنيم. اين اپليکيشن هاي کاربردي مديريت پروژه پيشرفته، مي تواند براحتي به گروه هاي کاري بزرگ در کارهايشان کمک کند تا زمان را ذخيره کنند. پروف هوب اين امکان را به شما مي دهد که تمامي کارها را به سهولت انجام دهيد و بتوانيد بر کارهايي که در يک روز بايد به آنها رسيدگي کنيد و اموري که اعضاي گروه بايد انجام دهند، نظارت داشته باشيد.

  Pocket 

ايده هاي جديد مي توانند در هرکجا و در مکان هاي غيرمنتظره اتفاق بيفتند. اين شايد فقط مختص به نسل جديد نباشد، ولي آنها با استفاده از اپليکيشن «پاکت» يک مکان مرکزي دارند که ايده ها و ويديوهاي ارزشمند را ذخيره مي کنند. «پاکت» يک اپليکيشن شگفت انگيز است که به شما اجازه مي دهد آدرس ها و لينک هاي ويديويي را ذخيره کنيد تا بتوانيد بعدها آنها را بخوانيد. به عبارت ديگر زماني که شما به چيزي واقعا جالب در اينترنت برخورد مي کنيد، اما در آن لحظه قابل خواندن يا مشاهده نيست، اپليکيشن «پاکت» مثل يک نجات دهنده، آن را براي شما ذخيره مي کند تا در فرصت مناسب آن را ببينيد يا بخوانيد.

 

داستان عکس: مراسم عشاي رباني همزمان با اول ژانويه باحضورخليفه ارامنه اصفهان و جنوب ايران و جمعي از مسيحيان ارتدوکس در کليساي وانک اصفهان برگزار شد.در اين مراسم، خليفه ارامنه اصفهان و جنوب ايران دعاهاي مربوط به آغاز سال نو ميلادي را خواند و شرکت کنندگان براي همه جهانيان، آرزوي صلح و آرامش کردند. کليساي وانک ( کليساي نجات دهنده مقدس) نيز يکي از قديمي ترين و زيباترين کليساهاي شهر اصفهان است که در محله جلفاي اين شهر قرار دارد و احداث آن به سال 1655 ميلادي بر مي گردد.

منبع:  تسنيم

 

مدیریت زمان به نفع

خانم خانه

بسياري معتقدند که مديريت خانه، با خانم خانه است؛ اما در دنياي امروز که بيشتر زنان، شاغل هستند، چطور مي توانند همزمان به امور محل کار، خانه، همسر و فرزندان بپردازند؟ زناني که به عنوان وزير، نماينده پارلمان يا رؤساي شرکت هاي مهم در دنيا، همراه با همسران شان در محل کار حاضر مي شوند، نمونه هايي عيني و موفق از زناني هستند که مي توانند مهارت هاي فردي و اجتماعي را مديريت کرده و به همه وظايف خود بپردازند. از سوي ديگر با بي شمار زنان خانه داري نيز رو به رو هستيم که در ظاهر شاغل نيستند و بيمه اي براي آنها اختصاص نمي يابد، اما از صبح تا شب مشغول کار و فعاليت هستند و همزمان بايد به همه امور مربوط به فرزندان هم رسيدگي کنند و شايد در اين بين خود و نيازهايشان را گم کنند. براي آنکه اين زنان بتوانند مديريت بيشتري روي زمان، شرايط و کارهايي که پيش رو دارند، داشته باشند، پيشنهادهايي در زير مطرح مي کنيم.

قرار نيست همه کاره باشيد، برخي کارهاي خانه را به فرزندان و همسرتان بسپاريد. قانوني درباره اينکه همه اين امور وظيفه شماست، وجود ندارد و مي توانيد براي کارهاي خانه تقسيم بندي داشته باشيد.

در بسياري از موارد، حضورتان براي انجام کاري لازم نيست و مي توانيد با دورکاري، خريد آنلاين يا سفارش هاي مشتري مدارانه، وقتتان را صرف کارهاي ديگري کنيد.

 از آنجا که شما و همسرتان شاغل هستيد، اشکالي ندارد که همه وعده هاي غذايي هفتگي را در خانه پخت و پز نکنيد.به جاي آن مي توانيد از غذاهاي آماده سبک، اما سالمي که در بازار وجود دارد، استفاده کنيد.

در ساعتي که بچه ها خوابيده اند، تميز کردن و جمع و جور کردن لوزام و اسباب بازي را انجام دهيد، ضمن اينکه کار با لوازم برقي مثل اتو کشيدن يا روشن کردن ماشين لباسشويي را در زمان اوج مصرف انجام ندهيد.

اگر همزمان همسر و مادر هستيد، در تقسيم بندي روزانه و هفتگي، زماني به گذراندن وقت با همسر و فرزندانتان اختصاص  دهيد.

برخي کارها هميشگي و لازم نيستند. به عنوان مثال لازم نيست هر روز گردگيري کنيد، بنابراين متناسب با بزرگي و کوچکي خانه، دفعات و مدت زمان تميزکاري منزل را مديريت کنيد.

خواسته ها و روياهاي ممکن الوقوع را در ليستي بنويسيد تا فراموش نکنيد که بايد براي خودتان هم وقت بگذاريد.

  برنامه ها و اقدام هاي انجام شده را جايي در دسترس يا جلوي ديدتان يادداشت کنيد.

مي توانيد سبزيجاتي مثل هويج، لوبيا، کرفس و... را که براي پخت و پز لازم داريد، از بازار يا برخي افراد که اين سبزيجات را در ازاي مبلغي کم آماده مي کنند، خريداري کرده و با اين کار زمان تان را ذخيره کنيد.

گاهي لازم نيست کاري را در همان زمان انجام دهيد. پس با اولويت بندي، زمان انجام کارها را جابه جا کنيد.

برخي غذاها را مي توان يک بار پخت؛ اما دوبار مصرف کرد. به اين صورت که غذاي شب و ناهار فرداي خودتان و همسرتان را در همان وعده شام آماده کنيد.