بابايي: خوب نبوديم و باختيم

 سرمربي تيم فوتسال بانوان ملي حفاري با بيان اينکه نبود بازيکنان اصلي در عملکردشان برابر پالايش نفت آبادان تاثيرگذار بود، گفت: تيم آبادان در هفته هاي اخير روي فرم آمده و برابر ما نيز خيلي خوب کار کردند و مزد عملکرد خوبشان را هم گرفتند.زيور بابايي درباره اولين شکست تيمش در فصل جاري ليگ برتر فوتسال بانوان گفت: در هفته بيست و يکم ليگ برتر، مهمان تيم پالايش نفت آبادان بوديم که متاسفانه پيش از اين ديدار سه بازيکن ما دچار سرماخوردگي شديد شده بودند، به همين دليل هشت روز تمرين نداشتند. براي بازي با نفت آبادان، پزشک به خاطر سرماخوردگي اجازه بازي به فاطمه رحمتي را نداد و فهيمه زارعي و فرشته خسروي نيز با وجود اينکه شرايط لازم را نداشتند، براي ما بازي کردند؛ ولي کارايي شان مانند هميشه نبود. البته ساير بازيکنان تلاش خود را کردند و در نيمه اول نيز با يک گل برنده به رختکن رفتيم؛ ولي در نيمه دوم، نبود بازيکنان اصلي در عملکردمان تاثيرگذار بود.سرمربي تيم فوتسال بانوان ملي حفاري در ادامه گفت: تيم آبادان نيز در هفته هاي اخير روي فرم آمده و برابر ما نيز خيلي خوب کار کرده و مزد عملکرد خوبشان را هم گرفتند که من هم بعد از بازي به آنها تبريک گفتم. نمي دانم آبادان بتواند در نهايت جزو چهار تيم صعودکننده به پلي آف باشد يا نه؛ ولي در کل هفته پاياني حساس است و ما هم دوست داريم که آبادان، ديگر نماينده نفت و استان به پلي آف برسد.ملي حفاري هم اگر در بازي هفته پاياني اين مرحله از ليگ برتر به پيروزي برسد، به عنوان تيم نخست راهي مرحله پلي آف خواهد شد. بازي پاياني ما نيز با تيم شهرداري رشت در اهواز است که حريف خوبي است و دست و پا بسته نيست.بابايي درباره اضافه شدن مرحله پلي آف به فصل جاري ليگ برتر نيز گفت: براي اولين بار است که پلي آف به ليگ برتر اضافه شده و حسن هايي دارد؛ البته در مجموع بايد مسابقات به پايان برسد تا ببينيم معايب و مزاياي آن چه بوده است.

 

دربي داغ نفتي ها در ليگ فوتسال بانوان

پالایش نخستین
شکست حفاری را رقم زد

در فاصله يک هفته مانده به پايان رقابت هاي ليگ برتر فوتسال بانوان باشگاه هاي ايران، شاهد دربي نفتي ها در آبادان بوديم.

در سالن 17 شهريور آبادان و از هفته بيست و يکم ليگ برتر فوتسال بانوان، دو نماينده فوتسال بانوان نفت وخوزستان به مصاف يکديگر رفتند. ملي حفاري اهواز که صدرنشين ليگ برتر بود و صعودش از قبل به پلي آف مسجل شده بود، در اين بازي نگراني خاصي نداشت؛ اما در آن سوي ميدان، تيم فوتسال پالايش نفت آبادان براي صعود به پلي آف محکوم به پيروزي در اين بازي بود.

در نيمه نخست، سحرپاپي تک گل بازي را براي ملي حفاري به ثمر رساند و اين تيم با پيروزي به رختکن رفت؛ اما در نيمه دوم ورق برگشت و سهيلا ملمولي با دو گل، بازي را به سود ميزبان برگرداند و تک گل سپيده زرين راد در دقايق پاياني، نخستين شکست ملي حفاري را رقم زد تا چشم و اميد پالايش نفت آبادان براي صعود به پلي آف به بازي آخر باشد.

پالايش نفت آبادان در ديداري جذاب، در نهايت با نتيجه 3 بر يک برنده شد تا 33 امتيازي شود و در رتبه پنجم قرار گيرد و ملي حفاري هم با 50 امتياز در صدر باقي ماند.اين شکست، اولين باخت ملي حفاري در ليگ برتر فوتسال بانوان بود و به نوعي زنگ خطر را براي تيم زيور بابايي به صدا درآورد. پالايش نفت آبادان هم اگر بتواند چهارم شود و به پلي آف برسد، بايد بار ديگر در دو بازي رفت و برگشت با ملي حفاري ديدار کند و ملاقات دوباره نفتي هاي خوزستان ليگ فوتسال در پلي آف ديدني خواهد بود، بخصوص اينکه در فينال با هم ديدار مي کنند.

 

بعد از پيروزي در دربي نفتي ها

بهبهانی: برای صعود می جنگیم

سرمربي تيم فوتسال بانوان پالايش نفت آبادان، درباره احتمال صعود به مرحله پلي آف گفت: با تمام مشکلات موجود سرپا مانديم و براي صعود مي جنگيم.

خديجه بهبهاني، درباره شکست تيم ملي حفاري و پيروزي در دربي ادامه داد: با توجه به اينکه 3 بازيکن را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم، کارمان مقابل ملي حفاري سخت بود. تمرکز و برنامه هاي خود را براي بازي مقابل ملي حفاري گذاشته بوديم. خدا را شکر موفق شديم طبق برنامه پيش برويم و نکات فني را در زمين اجرا کنيم.

بهبهاني در ادامه افزود: بازي پرفشاري بود. بازيکنان تمام تلاش خود را کردند و از جان مايه گذاشتند.

 بازي با ملي حفاري براي ما مهم بود؛ چراکه اندک اميد و انگيزه ما براي صعود به مرحله پلي آف را زنده نگه مي داشت.

نيمه اول را با نتيجه يک بر صفر واگذار کرديم؛ اما در نيمه دوم در ضدحمله ها و کارهاي دفاعي خوب عمل کرديم و موفق شديم با نتيجه 3 بر يک پيروز شويم.

 بهبهاني در خصوص تيم حريف گفت: ملي حفاري صدر جدول را در اختيار دارد و از نظر فني و اخلاقي، تيم بسيار خوبي است. هر دو تيم بازي زيبايي را به نمايش گذاشتند و در نهايت تيم ما مزد زحمات خود را با پيروزي گرفت.

بهبهاني در اين خصوص که چقدر شانس براي صعود به پلي آف دارند، گفت: به همراه تيم رفسنجان براي گرفتن سهميه چهارم در تلاش هستيم.

بازيکنانم نشان دادند تا آخرين لحظه خواهند جنگيد و فرقي نمي کند چه تيمي مقابلشان باشد.

در فوتسال نمي توان برنده را پيش بيني کرد. فرقي نمي کند چه تيمي مقابل ما قرار دارد، براي کسب بهترين نتيجه، تلاش خواهيم کرد.

 از مديريت باشگاه، مسوولان وزارت نفت، مديرعامل پالايش نفت و باشگاه تشکر مي کنم که از صفر تا 100، تيم را حمايت کردند.

 

روز خوب بانوان نفتی در لیگ برتر فوتبال

بانوان فوتباليست نفتي در هفته اي که گذشت، با اينکه مهمان بودند، موفق شدند با برتري مقابل حريفان خود، به اوضاعشان در جدول رده بندي سروسامان دهند.

تيم فوتبال پالايش گاز ايلام در هفته پنجم اين رقابت ها در ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر، مهمان تيم سپيدار اين شهر بود.

شاگردان فاطمه حياتي با ارائه يک بازي برتر موفق شدند حريف خود را با نتيجه پرگل 5 بر صفر شکست دهند.

گازي ها که در اين ديدار، برتري محسوسي نسبت به نماينده قائمشهر داشتند، با هت تريک عاطفه ايماني ودبل سميه فيضي به 3 امتياز مهم بازي دست يافتند.

گل اول تيم پالايش گاز ايلام را سميه فيضي در دقيقه ششم بازي وارد دروازه سپيدار قائمشهر کرد و در اين نيمه، ديگر هيچ گلي رد و بدل نشد تا اينکه در نيمه دوم، دوباره همين بازيکن در دقيقه 49 دروازه سپيدار را باز کرد تا عاطفه ايماني بتواند در دقايق 54، 61 و 81 سه گل ديگر را به ثمر برساند.

گاز ايلام با اين پيروزي 9 امتيازي شد و در رتبه ششم قرار گرفت.

 تيم فوتبال پارس جنوبي هم در شيراز مهمان تيم خليج فارس شيراز بود.

 شاگردان فرشته رجبي در تيم پارس جنوبي، انتظار بازي ساده اي را برابر حريف خود داشتند؛ اما براي به ثمر رساندن تک گل پيروزي بخش خود مجبور شدند تا دقيقه 74 صبر کنند. پاس عمقي به پشت مدافعان خليج فارس در نهايت هانيه رحيمي را با دروازه بان شيرازي ها تک به تک کرد و ضربه او تنها گل بازي را به سود پارس جنوبي رقم زد.

پارس جنوبي با پيروزي يک بر صفر در شيراز 6 امتيازي شد و در رتبه نهم قرار گرفت.

 

رجبی : 3 امتیاز مهم کسب کردیم

تيم فوتبال پارس جنوبي در اولين تجربه خود در ليگ برتر بانوان ايران موفق شد در شيراز، مقابل تيم خليج فارس اين شهر به دومين پيروزي فصل خود دست پيدا کند.

فرشته رجبي، سرمربي تيم فوتبال پارس جنوبي درباره اين پيروزي و اوضاع تيمش گفت: با اينکه همه فکر مي کردند بازي راحتي داريم، بايد بگويم که بازي سختي بود. حريف در خانه خودش به دنبال کسب امتياز بود که همين کار ما را سخت تر کرده بود. نيمه اول نتوانستيم به خواسته خود برسيم؛ اما در نيمه دوم با تعويض ها و تغيير تاکتيک موفق شديم گل پيروزي را بزنيم و 3 امتياز مهم کسب کنيم.

 رجبي در ادامه به حل شدن مشکلات مالي تيم اشاره کرد و گفت: مشکلات مالي و اسپانسري که داشتيم، با پيگيري هاي انجام شده حل شد که جا دارد از آقايان رضاييان، فريد و عبدي پور تشکر کنم.

وي با اشاره به بازيکنان تيمش گفت: تيم ما بجز شش نفر، بقيه بومي بوده که همگي بازيکنان شايسته اي هستند و در بازي تمام تلاش خود را کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

رجبي درباره تيم خليج فارس شيراز، حريف تيمش هم گفت: تيم شيرازي، يک تيم تکنيکي و خوب است که فکر مي کنم جايگاهش در ميان تيم هاي پايين جدول نيست. آنها خوب بازي مي کنند؛ ولي نمي توانند نتيجه لازم را بگيرند.

او در ادامه و با اظهار اميدواري نسبت به تيمش افزود: طي هفته هاي آتي و با درايت کادر فني و مجربي که در اختيار داريم، وضعيت پارس جنوبي در جدول بهتر خواهد شد. همانطور که مي دانيد، اين اولين تجربه حضور ما در ليگ برتر است. براي همين سعي مي کنيم نماينده اي شايسته براي استان و نفت باشيم.

 

حیاتی: رفته رفته بهتر از این هم می شویم

تيم فوتبال پالايش گاز ايلام در هفته پنجم ليگ برتر فوتبال بانوان باشگاه هاي ايران با 5 گل، حريفش را شکست داد تا در قائمشهر جشن پيروزي بگيرد.

سرمربي تيم فوتبال پالايش گاز ايلام، بعد از پيروزي پرگل برابر حريف قائمشهري گفت: بازيکنانم از تمامي موقعيت هاي پيش آمده، خوب بهره بردند و با تمرکز مناسب فوتبال باکيفيت و خوبي ارائه کردند.

فاطمه حياتي با بيان اينکه بسيار خوشحال است که تيمش سه امتياز بازي هفته پنجم را کسب کرده، گفت: نيمه نخست خوب کار نکرديم؛ اما در نيمه دوم روند بهتري داشتيم و انگيزه بازيکنان هم براي زدن گل بيشتر و همين امر موجب شد تا گل هاي زيادي را به ثمر برسانيم. سرمربي تيم پالايش گاز ايلام در عين حال از سپيدار به عنوان تيم جوان و خوب نام برد و گفت: سپيدار تيمي يکدست و جوان است.

حياتي درباره داوري اين مسابقات هم گفت: داوري خوب بود؛ اما گاهي به دليل اشتباه هاي کمک داور، آفسايدهايي اعلام مي شد که موقعيت هاي حملات بازيکنانم را هدر مي داد. ما در هر بازي که مهمان هستيم، بايد مسافت طولاني را طي کنيم و حداقل انتظاري که از داوران داريم، اين است که در بازي هاي بعدي اجازه ندهند کمک داوران چنين اشتباه هايي را تکرار کنند.

سرمربي پالايش گاز ايلام با اعلام اينکه بازي آينده تيمش مقابل خليج فارس شيراز است، گفت: تيم خليج فارس شيراز تيم خوبي است. اميدوارم در اين بازي هم بازيکنانم با نمايش يک بازي خوب بتوانند سه امتياز ديگر مسابقات را کسب کنند.