در ليگ برتر جوانان ايران پولاد مردان ملي حفاري قهرمان شدند

تيم وزنه برداري شرکت ملي حفاري اهواز، براي دومين سال پياپي با کسب 1793 امتياز، به عنوان قهرماني ليگ برتر جوانان کشور دست يافت. هفته سوم و فينال ليگ برتر جوانان باشگاه هاي کشور (جام شهداي مدافع حرم) در تالار وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد که در نهايت، تيم جوانان وزنه برداري شرکت ملي حفاري اهواز با اقتدار به عنوان قهرماني دست يافت.

اين تيم، پرافتخارترين تيم در ليگ و قهرماني امسالِ ملي حفاري، نهمين قهرماني در10 سال فعاليت اين باشگاه در رده سني جوانان است.

تيم نور همدان هم که به تازگي و براي دومين سال، سرمايه گذاري گسترده اي را در وزنه برداري ايران داشته است، با 1727 امتياز نايب قهرمان شد و تيم وزنه برداري مناطق نفت خيز جنوب خوزستان، ديگر تيم استان خوزستان و نفتي حاضر در اين رقابت ها با 1634 امتياز به مقام سوم رسيد.

تيم نفت مسجد سليمان هم که در اين رقابت ها حضور داشت، باکسب 189 امتياز به مقام دهم بسنده کرد.

رده بندي تيمي ليگ برتر وزنه برداري جوانان باشگاه هاي کشور به شرح زير است:

 1- شرکت ملي حفاري اهواز با 1793 امتياز

2- نور همدان با 1727 امتياز

3- مناطق نفت خيز جنوب خوزستان با 1634 امتياز

4- نيروي زميني ارتش با 1540 امتياز

5- عقاب نيروي هوايي با 1570 امتياز

6- کوثر ساري با 1423 امتياز

7 -تعاوني انقلاب شهريار با 1416 امتياز

8- هيات وزنه برداري استان آذربايجان غربي با 1064 امتياز

9 - هيات وزنه برداري استان البرز با 714 امتياز

10- نفت و گاز مسجد سليمان با 189 امتياز

 

هندبال بانوان در قرق نفتي ها

تيم هاي هندبال بانوان تاسيسات دريايي و نفت و گازگچساران که قهرمان و نايب قهرمان فصل گذشته ليگ برتر بانوان ايران هستند، در اين فصل از مدعيان اصلي قهرماني به شمار مي روند.تيم هندبال بانوان تاسيسات دريايي که با برد در دربي نفتي ها، فصل جديد را شروع کرده بود، در هفته دوم اين رقابت ها نيز با دست پر ميدان را ترک کرد.تيم تاسيسات دريايي در هفته دوم در خانه، ميزبان تيم هيات البرز بود که در ديداري نزديک و سخت موفق شد حريف کرجي خود را با نتيجه 31 بر 29 شکست دهد تا با 4 امتياز در صدر جدول باقي بماند.اما تيم نفت و گاز گچساران بعد از شکست در دربي، در هفته دوم دست به کار بزرگي زد و در خارج از خانه، يک برد شيرين را کسب کرد.بانوان هندباليست نفت و گاز گچساران در هفته دوم، مهمان تيم پترو آموت پويا بوشهر بودند که موفق شدند با ارائه يک بازي برتر، حريف بوشهري خود را که از حمايت هوادارانش بهره مي برد، با نتيجه قاطع 36 بر 22 شکست دهند تا در جمع مدعيان قرار بگيرند. تيم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با 2 امتياز، در رتبه چهارم جدول قرار گرفت.

 

سرمربي نفت وگاز گچساران: به جمع مد عيان بازگشتيم

اعظم صميمي، سرمربي تيم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران پس از پيروزي در هفته دوم ليگ برتر مقابل تيم بوشهري گفت: بازي خوبي بود، از شاگردانم راضي هستم. ما در هفته اول هم مستحق شکست نبوديم و بايد بگويم که باخت در دربي، بيشتر شبيه به يک حادثه بود؛ البته در آن ديدار، داوري هم در نتيجه تاثير گذار بود.صميمي درباره بازي گفت: حريف در خانه خود، از حمايت هوادارانش خوب بهره مي برد؛ ولي شاگردانم با يک بازي منطقي توانستند آنها را مهار کنند و در ادامه، بازي خودشان را به حريف ديکته کردند و با استفاده بهتر از موقعيت ها يک پيروزي شيرين را رقم زدند. ما با کسب اين پيروزي، دوباره به جمع مدعيان بازگشتيم و مطمن باشيد نفت بازهم از مدعيان قهرماني است.

 

سرمربي تاسيسات دريايي:انتظار بازي سختي را نداشتم

مهسا معتمدي، سرمربي تاسيسات دريايي بعد از برد در هفته دوم و ادامه صدرنشيني گفت: بازي سختي بود. تيم کرجي خيلي خوب کار کرد و انتظار چنين بازي سختي را در خانه نداشتيم.

سرمربي تاسيسات دريايي درباره بازي گفت :بازي از لحاظ فني خوب بود و هر دو تيم موقعيت هاي زيادي داشتند که تيم تاسيسات دريايي توانست از موقعيت ها بهتر استفاده کند و بازي را با برد به پايان برساند.

معتمدي اشاره اي هم به داوري داشت و گفت: داوران تا جايي که توانستند در صحنه ها حضورداشتند؛ ولي در بيشتر صحنه هاي بازي اشتباهاتي مرتکب شدند.

 

درليگ دسته دوم فوتبال ايران نفت و گاز گچساران با برد در دربي شروع کرد

ليگ دسته دوم فوتبال باشگاه هاي ايران از هفته گذشته استارت خورد که در اين رقابت ها، نفتي ها دونماينده دارند که از قضا در يک گروه 12 تيم در کنار هم قرار گرفته اند.

دو تيم نفت اميديه و نفت و گاز گچساران که فصل گذشته هم با حضور در مرحله دوم و پلي اف تا يک قدمي صعود به ليگ يک قرار داشتند، نمايندگان صنعت نفت درفصل جديد ليگ دسته دوم فوتبال ايران هستند.

 در هفته نخست رقابت هاي ليگ دسته دوم فوتبال ايران، دو تيم نفت و گاز گچساران و نفت اميديه در استاديوم شهداي نفت گچساران به مصاف هم رفتند تا در همان ابتدا، شاهد دربي نفتي ها باشيم.

دوتيم نسبت به فصل قبل تغييرات زيادي داشتند. اين تغييرات از روي نيمکت شروع و به بازيکنان ختم مي شد. به هرحال با تمام اين اوصاف و تغييرات، دوتيم در گچساران، بازي خوبي را به نمايش گذاشتند؛ ولي در پايان اين شاگردان علي نيکبخت بودند که با استفاده از امتياز ميزباني توانستند در دربي نفتي ها پيروز باشند. تيم فوتبال نفت و گاز گچساران در نخستين قدم، موفق شد تيم نفت اميديه را با نتيجه 2 بر صفر شکست دهد و اولين 3 امتياز را دشت کند.

گل هاي نفت و گاز را در اين ديدار علي حدادي و احمد گمار به ثمر رساندند.

 

دربي هميشه جذابيت خاص خودش را دارد    

 نيکبخت: خوب بوديم و برديم

سرمربي تيم فوتبال نفت و گاز گچساران عقيده دارد، دربي نفتي هاي گچساران و اميديه هميشه در اين سال ها جذابيت هاي خاص خود را داشته است.

علي نيکبخت بعد از پيروزي تيمش در دربي و نخستين بازي ليگ گفت: ابتدا بايد بگويم که همه توان من و کادر فني براي آماده کردن تيمي با ساختار فني بالا و همچنين ترکيبي از بازيکنان بومي و غيربومي بوده است.هميشه بازي اول براي همه تيم هااز سختي و جذابيت هاي خاص خود برخوردار بوده و در اين مدت هر آنچه نياز تيم بوده، از سوي مسئولان ورزش نفت فراهم شده و خدا را شکر توانستيم از فرصت ميزباني نهايت استفاده را ببريم و به يک پيروزي شيرين دست پيدا کنيم.نيکبخت سپس به بازيکنانش اشاره مي کند و مي گويد: در انتخاب بازيکنان با آرامش خوبي کارها را پيش برديم و آنقدر در انتخاب ها حساسيت نشان داده شد که در هر پست، چند بازيکن خوب داريم.سرمربي تيم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران با بيان اينکه در گچساران با توجه به وجود استعدادهاي فراوان فوتبالي، کار براي انتخاب بسيار دشوار است، افزود: سعي شد همه جوانب براي جذب بازيکنان مستعد تر در نظر گرفته شود. نيکبخت در خصوص اينکه با اين شروع خوب، قول صعود مي دهد، گفت: قول صعود دادن در ابتداي فصل براي هر سرمربي کار دشواري است؛ اما با توجه به قدمت تيم نفت و گاز گچساران و با تلاش بازيکنان و کادر فني اين اتفاق مهم دست يافتني است؛ اما بايد پيش بيني اتفاقات ناگوار فوتبالي هم داشته باشيم. تيم از نظر فني نمره قبولي را گرفته و فقط اميدواريم بتوانيم در ادامه مسابقات، نتيجه دلخواه را کسب کنيم.

سرمربي نفت با اشاره به حضور هواداران گفت: هواداران و اصحاب رسانه براي کمک به تيم دو بازوي مهم هستند و انتطار حضور و حمايت از اين دو رکن مهم را تا پايان فصل داريم.

 

نونهال نفتي در تيم ملي فوتبال

بازيکن تيم فوتبال نونهالان نفت و گاز گچساران به اردوي تيم ملي فوتبال ايران دعوت شد.

مهدي موسوي، بازيكن تيم فوتبال نونهالان  نفت و گاز گچساران که به همراه اين تيم موفق شد قهرمان مسابقات استان کهگيلويه و بوير احمد شود، بعد از درخشش در اين رقابت ها  به اردوي تيم ملي زير 13 سال دعوت شد. موسوي که در خط مياني بازي مي کند از تاثير گذار ترين بازيکنان تيمش است. اردوي تيم ملي  از20 شهريور آغاز شد و تا آخر اين هفته ادامه دارد.

 

با درخشش در رقابت هاي  قهرماني جوانان کشور

پنج  پالايش نفتي به تيم ملي واترپلو جوانان دعوت شدند

کادر فني تيم ملي واترپلو جوانان کشور از پنج نفتي براي حضور در اردوي آماده سازي اين تيم دعوت کرد.

کادر فني تيم ملي جوانان واترپلو کشور، بازيکنان مورد نظر خود براي حضور در اردوي تيم ملي را اعلام کرد که نام پنج بازيکن نفتي عضو تيم پالايش نفت آبادان، در اين ليست ديده مي شود.عباس حسون زاده، عليرضا کوهگيلاني، عليرضا قايدي، محمد محسن پور و محمد امين لک، پنج بازيکن پالايش نفت آبادان هستند که به اردوي تيم ملي جوانان واترپلو دعوت شده اند.اين بازيکنان براي حضور در اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان، عازم تهران شدند. هر پنج بازيکن دعوت شده تيم پالايش نفت آبادان به اردوي تيم ملي جوانان، با درخشش در رقابت هاي قهرماني جوانان کشور، مورد نظر کادر فني تيم ملي قرار گرفتند.