برگزاري مسابقات ورزشي کارکنان و پيشکسوتان
شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت
مسابقات ورزشي سراسري کارکنان و پيشکسوتان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران با حضور رئيس امور ورزش و تربيت بدني اين شرکت و به ميزباني منطقه اصفهان برگزار شد.
 در اين مسابقات تيم هاي ورزشي از 12 منطقه و ستادشرکت در رشته هاي مختلف ورزشي شامل 5 رشته واليبال، شطرنج، فوتسال، دو و ميداني و دارت به مدت دو هفته در اصفهان به رقابت پرداختند.
نتايج اين مسابقات به اين شرح است:

 


فوتسال
 رقابت هاي رشته فوتسال پيشکسوتان با مشارکت 8 تيم از مناطق مختلف شرکت، در ورزشگاه پورياي ولي شاهين شهر برگزار شد. در اين رشته ورزشي، رقابت ها در دو گروه 1 و 2 بين تيم ها و طي 5 روز برگزار شدکه در نهايت تيم منطقه اصفهان مقام قهرماني، تيم منطقه غرب نايب قهرماني و تيم منطقه خوزستان به مقام سومي دست پيدا کردندو کاپ اخلاق به تيم منطقه شمال اهدا شد.

شطرنج
در رشته شطرنج پيشکسوتان که با مشارکت 4 تيم ورزشي از مناطق غرب، فارس، اصفهان و ستاددر خانه شطرنج شهرک شهيدمحمدمنتظري اصفهان برگزار شد، در نهايت تيم هاي ستادبا امتياز 5/13، فارس با 5/8 و اصفهان با 5/4 امتياز به ترتيب مقام اول تا سوم را کسب کردند. کاپ اخلاق اين مسابقات نيز به تيم منطقه غرب تعلق گرفت. شايان ذکر است، در اين مسابقات قهرمانان ميزهاي 1 تا 5 از تيم ستادبودندکه با کسب امتيازهاي بالا، عنوان قهرماني را به خوداختصاص دادند.


دو وميداني
 اين دوره از مسابقات با حضور 7 تيم از مناطق مختلف در ورزشگاه انقلاب اصفهان و در دو بخش تيمي و انفرادي برگزار شدکه در نهايت در بخش تيمي پيشکسوتان، منطقه شمال مقام قهرماني، منطقه شمال شرق مقام نايب قهرماني و منطقه مرکزي مقام سومي را از آن خودکردندو کاپ اخلاق هم به تيم کارکنان منطقه اصفهان تعلق گرفت. مسئول ورزش منطقه به نتايج دو و ميداني در بخش انفرادي نيز اشاره کردو گفت: در اين بخش، ورزشکاران در رشته دو 100 و 200 متر، پرش طول و پرتاب وزنه، در رده هاي سني مختلف به رقابت پرداختندو در نهايت 27 ورزشکار از مناطق مختلف به رتبه هاي اول تا سوم دست پيدا کردند.

واليبال
 مسابقات در رشته واليبال پيشکسوتان و کارکنان با مشارکت 10 تيم ورزشي از مناطق مختلف طي 5 روز در ورزشگاه پورياي ولي شاهين شهر برگزار شدکه در نهايت با 12 رقابت در ديدار رده بندي و فينال، تيم هاي شمال شرق قهرمان، شمال نايب قهرمان و مرکزي عنوان سوم رقابت ها را به خوداختصاص دادندو کاپ اخلاق به تيم خوزستان تعلق گرفت.

 

قهرمانيتيم فوتسال گاز کرمانشاه
تيم فوتسال گاز کرمانشاه با حضور مقتدرانه در مسابقات ورزشي کارکنان شرکت ملي گازبه مقام قهرماني اين رقابت ها دست يافت.
 در اين مسابقات که با حضور 19 تيم از شرکت هاي زيرمجموعه شرکت ملي گاز ايران در شهرستان شيراز برگزار شد، تيم فوتسال گاز کرمانشاه با شکست تمامي حريفان، جام قهرماني اين رقابت ها را تصاحب کرد.
اسامي بازيکنان تيم فوتسال گاز کرمانشاه عبارتنداز: شمس الدين افراز، علي مرادي، محسن قاسم پور، جلال صبوحي، جلال جلالي، رضا توکلي، احمدرضا نادريفرد، آرش اظهار (مربي) و رضا کريمي(سرپرست)

 

افتتاح باشگاه ورزشي تکواندو
 در منطقه مياندوآب
باشگاه ورزشي تکواندو شهيدتندگويان منطقه مياندوآب، با حضور مدير شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي کارکنان وفرزندان کارکنان در سالن ورزشي شهيدتندگويان منطقه مياندوآب به صورت رسمي افتتاح شد.
هدف از راه اندازي باشگاه ورزشي تکواندو در انبار نفت شرکت ملي پخش فر آورده هاي نفتي منطقه مياندوآب، ارتقاي سطح سلامت و توجه به اهميت ورزش در کاهش آسيب رفتارهاي پرخطر حفظ آمادگي جسماني براي دفاع شخصي به ويژه در بين فرزندان کارکنان و افزايش روحيه نشاط و شادابي،مهارت هاي فردي و ايجادرقابت سالم ورزشي در بين کارکنان است.گفتني است، باشگاه ورزشي تکواندو در زميني به مساحت 180 متر مربع با تجهيزات به روز، از سوي مديريت مدير منطقه و فعالان عرصه ورزش منطقه با مربي جوان تکواندوکار منتخب استان آذربايجان غربي (حجت صادقي) فعاليت خودرا آغاز کرد.

 

جنگل نوردي کارکنان گازدر النگدره

کارکنان شرکت گاز استان گلستان با هدف بهره مندي از فضاي با طراوت پارک جنگلي النگدره و به منظور ايجادروحيه نشاط و شادابي و نيز توسعه ورزش همگاني، به جنگل نوردي در پارک جنگلي النگدره پرداختند.
 کارکنان گاز استان گلستان که از دوستداران طبيعت هستند، با حضور در جنگل النگدره که يکي از مناطق گردشگري مطرح اين استان است، به نحو مطلوبي از فضاي مطبوع و آرام بخش آن بهره مندشدند.
شايان ذکر است، کارکنان گاز استان گلستان در طول سال به مناسبت هاي مختلف و در چندمرحله و با هدف توسعه ورزش همگاني، برنامه پياده روي را در دامان طبيعت اجرا مي کنند.

 

قهرماني گاز استان اردبيل در تنيس روي ميز
تيم تنيس روي ميز پيشکسوتان شرکت گاز استان اردبيل، مقام اول تيمي و مقام دوم انفرادي را در مسابقات انتخابي پيشکسوتان شرکت ملي گاز ايران کسب کرد.
تيم تنيس روي ميز گاز استان اردبيل که در مسابقات انتخابي شرکت ملي گاز ايران و شرکت هاي تابعه شرکت کرده بود، موفق شدبا شکست دادن تمام حريفانش و در حضور بيش از 10 تيم، در بخش تيمي به مقام قهرماني دست پيدا کند. در بخش انفرادي هم مسعودعظيم پور از اين شرکت توانست مقام دوم را کسب کند.