جنگل نوردي اکتشافي ها از اردبيل تا گيلان

گروه کوهنوردي آقايان مديريت اکتشاف، برنامه دو روزه جنگل نوردي از روستاي سها در استان اردبيل تا روستاي کوته کومه در استان گيلان را در هوايي بهاري و در سرسبزي هاي بکر جنگل هاي منطقه اسپينه اجرا کردند. دراين برنامه گروه با 20 کيلومتر پياده روي، اطراق شبانه در کنار درياچه سها، صعود به قله اسپيناس، عبور از مناطق جنگلي و مراتع سرسبز، ديدار آبشار لاتون بلندترين آبشار ايران با ارتفاع 150 متر و همنوايي با آب خروشان رودخانه در نهايت   بعد از دو روز به روستاي کوته کومه رسيدند.  اين برنامه با حضور 18 نفر از کارکنان مديريت اکتشاف با سرپرستي محمود مسعودي و مصيب توسلي انجام شد. اعضاي شرکت کننده در اين برنامه عبارت بودند از: محمود مسعودي، مصيب توسلي، غلامرضا تيموري، مرتضي غياثوند، احمد کمايستاني، علي آمي احمدي، حسين دهنادي، محمد پرتوي، ميثم شادمان، ذبيح الله نريماني، مصطفي رشيدي آلاشتي، بخشعلي رشيدي الاشتي، سيد محمد رضاطاهريان، محمد رضا توحيدلو، علي ضميري، عليرضا جواهري، جواد شفيعي و پارسا خليلي.

 

بانوان کوهنورد اکتشاف ارتفاعات فيل بند را درنورديدند

بانوان گروه کوهنوردي مديريت اکتشاف، به منظور توسعه ورزش همگاني و سلامت کارکنان، طي برنامه اي کوهپيمايي و پياده روي در منطقه فيل بند، روستايي واقع در جاده هراز، 25 کيلومتري آمل تا دشت زيباي آن را که در ارتفاع 2700 متري از سطح دريا بود، اجرا کردند. فيلبند روستايي رويايي بر فراز ابرها و مرتفع ترين ييلاق مازندران است. اين روستا در جنوب بابل در بخش بند پي غربي و در ارتفاع 2700 متري از سطح دريا واقع شده است. همنوردان اکتشافي در اين برنامه عبارت بودند از: زهرا کريم نژاد، سميه شمس، آتنا هوشمند، فاطمه شيرزادي، سيما غياثوند، نفيسه جعفري، کبري بدري، آيسا قنبرزاده، ميترا بياض، فريده اميري، صفيه فيروزي مهر، سودابه سعادتي، ميترا جهانيان، مهسا احمدپور، شمسي مهري، ديانا توحيدلو، يزدان توحيدلو، مريم مهري، ياسمن مهري، ليلا عبداله زاده، زينب مجيدي، معصومه بحيرايي، شمس اعظم خسروي، الهام موسوي اجاق، آزاده بيد هندي، مريم لياقت و زهرا بياض (سرپرست)

 

افتخارآفريني بانوان شناگر بهداشت و درمان نفت تهران

شش نفراز کارکنان بيمارستان نفت تهران در مسابقات شناي بانوان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت امسال مقام هاي اول تا سوم را کسب کردند.  در اين مسابقات که از 18 تا 21 ارديبهشت ماه در رشت برگزار شد، 45 نفرازبا نوان بهداشت و درمان صنعت نفت کشور به رقابت پرداختند که 9 نفر از آنان از کارکنان بهداشت و درمان نفت تهران بودند و 6 نفر از آنها موفق به کسب رتبه هاي اول تا سوم مسابقات دررشته کرال سينه شدند.

 مرضيه صميمي فر و شيوا حکامي و خديجه يوسفي (همسر يکي از کارکنان به نام آقاي اشتري) در مسابقات شناي انفرادي مقام اول و مهناز نخعي و سارا آل علي مقام دوم را کسب کردند و مهين رحيمي همسر(از همکاران بازنشسته به نام پرويزچراغي ) دراين مسابقات سوم شد.

با توجه به اينکه کارکنان بهداشت و درمان تهران فاقد استخر اختصاصي براي تمرين کارکنان است، موفقيت اين بانوان شناگر، از اهميت ويژه برخوردار است.

 با توجه به اهميت ورزش در سلامت و روحيه و افزايش بازده کاري کارکنان انتظار مي رود با حمايت هاي بيشتر مادي و معنوي، امکان گرايش بانوان بهداشت و درمان تهران به ورزش افزايش يابد.

 

  فرزند نفتي در اردوي تيم ملي کاراته

 سيدايليا کاظمي، فرزند نفتي از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه شمال با درخشش در مسابقات انتخابي تيم ملي کاراته نونهالان به اردوي انتخابي تيم ملي راه يافت.

 سيدايليا کاظمي، فرزند سيدسعيد کاظمي، همکار مرکز انتقال نفت اوريم با درخشش در مسابقات انتخابي تيم ملي نونهالان به مقام سوم وزن70 + کيلوگرم كاتاي انفرادي رسيد.

سيدايليا کاظمي 14 ساله با 7 سال سابقه در ورزش کاراته، اکنون در باشگاه کاراته تورج چالاکي مربي تيم ملي تمرين مي‎کند.

رقابت‎هاي كشوري کاراته نونهالان با حضور 542 نونهال کاراته‎کار در دو بخش کاتا و کوميته در ارديبهشت 1397 برگزار شد که کاظمي با شکست 9 نفر از حريفان خود به اردوي انتخابي تيم ملي راه يافت.

سرنوشت صعود به تهران کشيده شد 

نفت و گاز گچساران 1 - 1 استقلال جنوب

ديدار رفت مرحله پلي آف ليگ دسته دوم فوتبال باشگاه هاي ايران در گچساران برگزار شد و با توجه به نتيجه به دست آمده، سرنوشت صعود به تهران و بازي برگشت کشيده شد. در مرحله پلي آف ليگ دسته دوم دو تيم نفت و گاز گچساران و استقلال جنوب در گچساران به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان تلاش دو تيم با نتيجه تساوي يک بر يک خاتمه يافت. در اين ديدار و بر خلاف جريان بازي و در حالي که نفتي ها ميدان داري مي کردند، ابتدا آبي پوشان تهراني در دقيقه 30 با گل احمد کيا پيش افتادند، اما اين گل يک دقيقه دوام بيشتر نداشت و خيلي زود مرتضي حيدري کار را براي نفت و گاز گچساران به تساوي کشاند.  در نيمه دوم با وجود حملات همه جانبه تيم نفت و گاز گچساران و بازي يک طرفه و خوبي که انجام دادند، تلاش دو تيم بي ثمر بود و گلي به ثمر نرسيد تا بازي با همين نتيجه خاتمه يابد. حال با توجه به تساوي دوتيم در گچساران سرنوشت صعود به تهران کشيده شد و نفت گچساران کار سختي براي صعود به ليگ دسته يک دارد.

ترکيب نفت و گاز گچساران:

علي خالصي - حبيب حبيب پور - علي جهانگيري - بهزاد داوودي - وحيد خشتان - اسماعيل هاشمي نيا - علي حدادي فر - فرشيد عليزاده - سعيد بحر کاظمي - مرتضي حيدري - حکيم حزباوي پور با توجه به هفته نامه بودن «مشعل» ديدار برگشت چهارشنبه 2 خرداد ساعت 21 در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار شده که سرنوشت صعود مشخص شده، نتيجه در شماره بعد هفته نامه «مشعل» منعکس خواهد شد.

 

جعفري: هنوز هم به صعود اميدواريم

مدير عامل باشگاه نفت و گاز گچساران اميدواراست که تيمش در بازي برگشت جبران کند و با پيروزي در تهران به ليگ دسته يک صعود کند.

 فرهاد جعفري، مدير عامل باشگاه فرهنگي- ورزشي نفت و گاز گچساران، ضمن تشکر از تماشاگران پرشور و اصحاب رسانه حاضر در ورزشگاه گفت: بي شک اگر حضور تماشاگران پرشور در ورزشگاه و تشويق مداوم تيم نبود، شايد نتيجه اي ديگر رقم مي خورد. تماشاگران ما در طول 2 نيمه حتي زماني که ما گل اول را دريافت کرديم، دست از تشويق تيم محبوبشان بر نداشتند؛ به طوري که در حدود يک دقيقه بعد تيم نفت موفق شد گل مساوي را وارد دروازه حريف کند.

اصحاب رسانه نيز که با حضور خود، همه لحظات بازي را ثبت و ضبط و در انتشار اخبار در اين زمينه کوشش کردند، تشکر و قدرداني دارم.

جعفري در ادامه گفت: با توجه به نتيجه تساوي در خانه بايد بگويم تيم نفت، اميد به صعود به ليگ يک را دارد؛ تيم ما ظرفيت خوبي دارد و قادر است دست به کارهاي بزرگ بزند. هنوز يک 90 دقيقه ديگر باقي مانده و ما به صعود خيلي اميدواريم.

وي در پايان افزود: اميدواريم در فصل آينده صرف نظر از هر نتيجه اي که به دست آيد، حمايت شما عزيزان (تماشاگران و اصحاب رسانه) را همواره در کنار ورزش شهرمان داشته باشيم.

 

    بهمن فرازمند  : شانس هم با ما يار نبود بايد 3 گل
 مي زديم    

بهمن فرازمند، سرمربي تيم فوتبال نفت و گاز گچساران در خصوص ديدار تيمش برابر استقلال جنوب تهران گفت: ابتدا جا دارد تشکر ويژه اي داشته باشم از مردم و مسئولان شهرگچساران به ويژه تماشاگراني که انصافاً از دقيقه يک تا پايان مسابقه تيم را تشويق کردند.  البته بايد بگويم شرمنده هواداران شديم، در بازي با استقلال جنوب، حق به حق دار نرسيد، در روزي که بايد برنده از زمين خارج مي شديم، عدالت فوتبالي رعايت نشد. 90 دقيقه تيم برتر ميدان بوديم، ولي متاسفانه يک بار بيشتر به گل نرسيدم، روي يک حادثه نيز گل خورديم. سرمربي نفت و گاز گچساران در ادامه با اشاره به تيم حريف گفت: فرهاد کاظمي، سرمربي قابل احترام استقلال جنوب تيم خوبي را تشکيل داده است، آنها عملکرد خوبي داشتند، البته در ابتداي نيمه اول عملکرد خيلي خوبي نداشتيم، رفته رفته بر اوضاع مسلط شديم، در دقيقه 37 روي يک ضدحمله گل اول را دريافت کرديم که البته بلافاصله و بعد از 30 ثانيه گل تساوي را زديم و با همين نتيجه به رختکن رفتيم. فرازمند در ادامه در خصوص نيمه دوم گفت: در نيمه دوم با تغيير تاکتيک، نبض بازي را در دست گرفتيم. در 20 دقيقه پاياني بايد سه گل مي زديم که البته در زدن ضربات آخر مقداري کم دقت بوديم و شانس هم با ما يار نبود. وي با بيان اينکه هنوز هيچ چيز تمام نشده، گفت: با توانمندي که در بازيکنانم سراغ دارم و حمايت مسئولان و تماشاگران در تهران، حرف هاي زيادي براي گفتن داريم و مطمئن باشيد به تهران که مي رويم، با دست پر برگرديم. سرمربي بومي تيم فوتبال نفت گفت: با آناليزي که از تيم استقلال جنوب داشتيم و همچنين ميانگين سني اين تيم، به نظر بنده عملکرد اين تيم غيرعادي بود.

فرازمند در پايان گفت: از تک تک بازيکنان متعصب و پرتلاش خودم که با تمام وجود تا پايان نود دقيقه جنگيدند، تشکر مي کنم، مطمئن هستم که بازيکنان بيش از هر کس ديگري در اين فکر هستند که در تهران 2 امتياز از دست رفته ديدار ديروز را جبران کنند و باعث خوشحالي خود و يک استان ديگر شوند.