گزارش تصويري از غرفه موزه هاي نفت در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي

موزه هاي نفت؛ نگين نمايشگاه  بيست و سوم

موزه هاي نفت؛ نگين نمايشگاه بيست و سوم

غرفه مديريت موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي با استقبال غيرمنتظره و فراتر از انتظار فعالان، دست اندرکاران و پيشکسوتان صنعت نفت، مسئولان و مديران بخش هاي مختلف اين صنعت، خبرنگاران و گزارشگران رسانه هاي خارجي و داخلي و بازديد کنندگان از نمايشگاه رو به رو شد.

حال و هواي فرهنگيِ غرفه موزه هاي نفت در دل يک نمايشگاه صنعتي، اشياء و اسنادي که حس نوستالژي بازديد کنندگان را زنده مي کرد و بالاخره نمايش فراز و فرودهايي از تاريخ معاصر و شکل گيري صنعت نفت ايران، از جمله مواردي بود که اشتياق بازديد کنندگان را براي بازديد از غرفه موزه هاي نفت برمي انگيخت و اين غرفه را به يکي از پرمخاطب ترين غرفه هاي جشنواره نفت، تبديل کرده بود.

مهندس بيژن زنگنه، وزير نفت،  غلامحسين نوذري، وزير پيشين نفت،مرضيه شاهدايي، قائم مقام وزير، علي کاردر، معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي نفت، رکن الدين جوادي ، مدير عامل اسبق شرکت ملي نفت و معاون نظارت بر منابع هيدروکربوري، حميدرضا عراقي، معاون وزير و مديرعامل شرکت ملي گاز، محمدرضا موسوي خواه، مدير عامل شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي، ناصر سجادي، مدير عامل پيشين شرکت ملي پخش،سيد شريف حسيني مديرکل حسابرسي و امور مجامع ، عباس شعري مقدم، مديرعامل پيشين شرکت ملي پتروشيمي،محمد مشکين فام ، مدير عامل شرکت نفت و گاز پارس،  موسي سوري، مديرعامل پيشين سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس و تعدادي از نمايندگان مجلس از جمله مسعود پزشکيان نايب رييس اول مجلس شوراي اسلامي... از جمله شخصيت هايي بودند که در غرفه موزه هاي نفت حضور يافتند.

آنچه در پي مي آيد بخش کوچکي از آلبوم تصويري استقبال از غرفه موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت است که از نظرتان مي گذرد. مطالب و گزارش هاي بيشتر در اين زمينه در شماره آينده با اطلاع خواهد رسيد.