درخشش ورزشکاران شرکت ملی نفت در المپیاد سراسری

یازدهمین المپیاد سراسری فرهنگی - ورزشی کارکنان وزارت نفت در بخش آقایان 44 سال و پایین تر به میزبانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در شهر آبادان برگزار شد.  در این المپیاد که دی و بهمن ماه طی 18 روز در سه مرحله برگزار شد، شرکت ملی نفت ایران با 304 ورزشکار در قالب دو کاروان (الف و ب) در13 رشته فوتسال، بسکتبال، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، بدمینتون، والیبال، شطرنج، تنیس خاکی، شنا، تیراندازی و دوومیدانی در این المپیاد شرکت کردند که موفق شدند در 5 رشته به مقام قهرمانی دست پیدا کنند و در سایر رشته ها عناوین دوم، سوم و چهارم را کسب کنند.  نتایج بازی های ورزشکاران شرکت ملی نفت ایران در مسابقات المپیاد سراسری وزارت نفت به این شرح است.

فوتسال

مسابقات فوتسال به صورت دوره ای و با حضور 6 تیم برگزار شد که در پایان تیم فوتسال نفت «ب» موفق شد به قهرمانی برسد و تیم نفت «الف» هم به مقام دوم دست پیدا کرد.

 بسکتبال

مسابقات بسکتبال  با حضور 6 تیم به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان این مسابقات تیم نفت «ب» موفق شد به قهرمانی برسد.

  آمادگی جسمانی

مسابقات آمادگی جسمانی به صورت انفرادی و تیمی در 8 ماده (دو 60 متر، انعطاف پذیری، ایلی نویز،  مدیسنبال، پارکور، قدرت و سرعت، استقامت و تعادل) در 7 رده سنی  برگزار شد که در پایان نفت «الف» با 89/ 5190 امتیاز توانست به قهرمانی برسد. نفت «ب» هم با کسب 65/2162 امتیاز به مقام ششم رسید.

 تنیس روی میز

مسابقات تنیس روی میز به صورت انفرادی  تیمی بین 6 تیم به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان تیم نفت «ب» موفق شد به قهرمانی برسد و در بخش انفرادی هم  احسان کشتکار و فرهاد شجاعی، از تیم نفت «ب» به ترتیب اول و دوم شدند.

   کشتی آزاد

مسابقات کشتی با حضور 5 تیم به صورت دوره ای و در6 وزن و در دو رده سنی زیر 35 سال و 44 سال برگزار شد که در پایان تیم نفت «الف» به مقام سوم رسید.

 کشتی فرنگی

مسابقات کشتی فرنگی نیز مانند کشتی آزاد با حضور 5 تیم و در 6 وزن و در دور رده سنی زر 35 سال و 44 سال برگزار شد که در پایان تیم نفت «ب» به مقام دوم رسید و تیم نفت «الف» هم به مقام چهارم رسید.

  بدمینتون

مسابقات بدمینتون با حضور 6 تیم به صورت دوره ای برگزار شد که درپایان تیم های نفت «الف» و نفت «ب» به ترتیب دوم و سوم شدند.

  والیبال

مسابقات والیبال با حضور 6 تیم به صورت دوره ای برگزار شد و در آن تیم های نفت «الف» و نفت «ب» به ترتیب به مقام دوم و سوم دست پیدا کردند.

شطرنج

مسابقات شطرنج به صورت دوره ای در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار شد که در بخش انفرادی، وحید قلمباز در میز یک به قهرمانی رسید.

 تنیس خاکی

مسابقات تنیس خاکی با حضور 6 تیم و به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان تیم نفت «الف» موفق شد به مقام قهرمانی برسد.

 شنا

مسابقات شنا با حضور 6 تیم در 8 رده سنی و در 5 ماده کرال سینه، کرال پشت، آزاد تیمی، قورباغه و پروانه برگزار شد که در پایان تیم نفت «الف» موفق شد به قهرمانی برسد.

 تیراندازی

مسابقات تیراندازی به صورت دوره ای و در دو بخش انفرادی و تیمی در ماده تفنگ و تپانچه برگزار شد که در پایان مسابقات تیم نفت «الف» به مقام دوم رسید.

 دوومیدانی

مسابقات دوومیدانی با حضور 6 تیم و در 5 ماده 100 متر، 200 متر، 800 متر، پرش طول  و پرتاب وزنه به صورت انفرادی و تیمی برگزار شد که در پایان تیم نفت «الف» به مقام چهارم رسید.

 

قهرمانی نفت و گاز شرق در مسابقات چهارجانبه فوتسال

تیم فوتسال نفت و گاز شرق قهرمان مسابقات فوتسال چهارجانبه صنعت نفت خراسان رضوی شد.

 به مناسبت ایام الله دهه فجر، مسابقات فوتسال چهارجانبه صنعت نفت خراسان با حضور تیم های منطقه چهار عملیات انتقال گاز، شرکت گاز استان، پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به میزبانی این شرکت در سالن انقلاب اسلامی شهرک نفت شهید تندگویان شهرستان سرخس برگزار شد.

تیم شرکت نفت و گاز شرق توانست در فینال مسابقات با نتیجه ۴ بر ۲ تیم منطقه چهارعملیات انتقال گاز را شکست دهد و مقام قهرمانی را کسب کند.

تیم منطقه چهار عملیات انتقال گاز نیز مقام دوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

در دیدار رده بندی تیم پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با شکست ۳ بر ۲ تیم گاز استان به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور شیرینکار رییس امور اداری منطقه خانگیران، ژیان رئیس هیئت فوتبال شهرستان و مسئولان ورزش شرکت ها، پیشکسوتان و ورزشکاران برگزار شد.

 

 درخشش پولادمردان نفتی در لیگ خوزستان

وزنه برداران تیم های نفتی با درخشش در مسابقات وزنه برداری زیر 20 سال باشگاه های استان خوزستان عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

هفته دوم و فینال مسابقات وزنه برداری لیگ باشگاه های استان خوزستان رده سنی زیر۲۰ سال با حضور ۴۷ ورزشکار در قالب ۶ تیم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در اهواز برگزار شد که در پایان تیم وزنه برداری نفت مسجدسلیمان با ۱۲۶۷ امتیاز قهرمان شد. پولادمردان شرکت ملی حفاری ایران با کسب 1195 امتیاز عنوان نایب قهرمانی این رقابت را از آن خود کردند و وزنه برداران  نفت اهواز نیز با ۱۱۹۰ امتیاز صاحب رتبه  سوم این رقابت ها شدند.

 

راهپیمایی خانوادگی کارکنان  خطوط لوله منطقه غرب

همایش پیاده روی و راهپیمایی خانوادگی کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران-  منطقه غرب به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور مدیر و جمعی از کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.

 شرکت کنندگان در این همایش مسیر پارک جنگلی سراب قنبر را پیاده روی کردند.

این راهپیمایی با هدف ترویج پرداختن به امر مهم ورزش و تحرک بدنی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی میان کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد.

کارکنان و خانواده های آنان در فضایی شاد و صمیمی از ساعت7 صبح کنار یکدیگر جمع شدند و این مسیر زیبا را پیاده روی کردند.

در پایان این همایش که به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید پرویز قمری و مشارکت امور ورزش منطقه غرب انجام شد، به شرکت کنندگان جوایز نقدی اهدا شد.