حضوري مقتدرانه در ليگ برتر خواهيم داشت

ميداوودي:  اولويت اول، دوم تا دهم من نفت است

کاپيتان تيم فوتبال نفت مسجد سليمان گفت: براي مردم خوب و خونگرم مسجد سليمان، به خاطر صعود دوباره آنها، بعد از 4 سال، به ليگ برتر خوشحالم و همچنين به آنها که چنين روزهاي خوبي را سپري مي کنند، تبريک مي گويم.

 ميلاد ميداوودي، مهاجم خوزستاني نفت مسجد سليمان که در ميان هواداران اين تيم از محبوبيت زيادي برخوردار است، موفق شد با اين تيم به ليگ برتر راه پيدا کند. اين بازيکن که هيچ وقت علاقه اش به شهر مسجد سليمان را کتمان نکرده، حالا خوشحال از کسب عنوان قهرماني ليگ دسته اول براي بازي در ليگ برتر روز شماري مي کند.

 با ميداوودي بعد از صعود، گفت وگويي داشتيم که با هم مي خوانيم:

 نفت مسجد سليمان دوباره ليگ برتري شد؛ البته با سه هفته تاخير!

خدا را شکر مي کنم که بعد از 31 هفته صدرنشيني، به حقمان که قهرماني و صعود بود، رسيديم. بيشتر خوشحال هستم که اين مردم حالا تيمشان را در ليگ برتر مي بينند و روزهاي خوبي را تجربه خواهند کرد؛ اما اينکه کمي با تاخير شد، بايد بگويم در 3 بازي آخر، حق ما برد بود ولي شرايط طوري رقم خورد که بازي برده را باتساوي عوض کنيم و قهرماني و جشن صعود به روز آخر کشيده شود، اما مهم قهرماني بود که قهرمان شديم.

هواداران و مردم خيلي خوشحال هستند، انتظار چنين چيزي راداشتيد؟

فوتبال، همه چيز اين مردم است و اين قهرماني، کوچکترين کاري بود که براي آنها انجام داديم. وقتي مي گوييد خيلي خوشحال هستند، واقعا همين طور است. مردم مسجد سليمان، خيلي خوشحال شدند، چرا که تيم بعد از چند سال که در ليگ دسته اول حضور داشت، امسال دوباره ليگ برتر را تجربه مي کند. من هم خوشحالم که در اولين حضورم در نفت مسجد سليمان توانستم با اين تيم، هم قهرمان شوم و هم به ليگ برتر صعود کنم.

برنامه ات براي فصل بعد چيست ؟ نفتي ها را در ليگ برتر همراهي مي کني؟

من مردم مسجد سليمان و اين تيم را خيلي دوست دارم و قطعاً مي خواهم با نفت مسجد سليمان در ليگ برتر بازي کنم. از قول من بنويسيد که اولويت اول، دوم، سوم تا دهم من نفت مسجد سليمان است.

 همين قدر که تو به اين تيم و شهر و هواداران علاقه داري، آنها هم براي تو از ابتدا تا پايان بازي و هم در جشن سنگ تمام گذاشتند.

مردم به من لطف دارند. اميدوارم با اين قهرماني، ذره اي از محبت هاي آنها را جبران کرده باشم.

 از برگزاري جشن بگو، کمي ناهمانگي وجود داشت ؟

چه بگويم؟ به هر حال برگزار شد، بعد از بازي، مردم به داخل زمين ريختند و يک مقدار شرايط تغيير کرد، اما به هر صورت جشني بود که برگزار شد. هواداران، تيمشان را خيلي دوست دارند و همانطور که گفتم، فوتبال همه چيز اين مردم است و بعد از قهرماني خيلي خوشحال بودند و بايد آنها را درک کرد.

فوتبالت را در نفت تمام مي کني؟

هنوز به اين موضوع فکر نکردم. فکر مي کنم 5-4 سال ديگر بازي کنم، بنابراين چه بهتر که در کنار نفت باشم، خوشحال مي شوم بتوانم در کنار اين تيم و مردم خوب مسجد سليمان با فوتبال خداحافظي کنم.

 بازي در ليگ برتر با ليگ يک خيلي فرق دارد. آيا نفت مي تواند روند خوبي در ليگ برتر داشته باشد و آسانسور ليگ نباشد ؟

دقيقا همين طور است. بازي در ليگ برتر با ليگ يک، خيلي فرق مي کند. براي اينکه حضوري قوي داشته باشيم و به قول شما آسانسور ليگ نباشم و بتوانيم در ليگ برتر باقي بمانيم و نتايج آبرومندانه اي کسب کنيم، بايد تيم را تقويت کنند. مطمن ضمن حفظ استخوان بندي تيم بايد چند بازيکن جديد بگيريم تا با قدرت در ليگ برتر حضور پيدا کنيم و شما مطمئن باشيد هدف هم حضوري قدرتمندانه در ليگ برتر است.

حرف خاصي باقي مانده؟

جا دارد از مردم مسجد سليمان و مسئولان باشگاه و نيز امور ورزش مناطق نفت خيز جنوب تشکر کنم که از تيم ما حمايت کردند و اميدوارم سال بعد از تيم حمايت شود تا بتوانيم در ليگ برتر هم روزهاي خوبي را براي مردم رقم بزنيم.

 

فکري:  قسمت بود در مسجد سليمان جشن قهرماني بگيريم

محمود فکري، سرمربي نفت مسجدسليمان ضمن خوشحالي از صعود تيمش  به ليگ برتر، عقيده دارد لطف خدا شامل حال او و شاگردانش شده  که توانسته اند باعث خوشحالي يک شهر باشند.او بعد از قهرماني و صعود نفت مسجد سليمان به ليگ برتر گفت: قسمت و تقدير اين بوده تا ما در مسجدسليمان کار را تمام کنيم. کمي استرس و فشار روي بچه هاي ما وجود داشت و نتايجي  را که بايد به دست مي آورديم،  در چند بازي اخر کسب نکرديم، ولي خدا را شکر در روز آخر و مقابل چشم هواداران توانستيم جشن قهرماني و صعود برپا کنيم .

فکري در ادامه گفت: هدف ما صعود به ليگ برتر بود و ديديد که 31 هفته صدرنشين بوديم و خدا را شکر با صدرنشيني و قهرماني به ليگ برتر رسيديم.

فکري درباره اينکه در نيم فصل اول، نسبت نيم فصل دوم، عملکرد بهتري داشتند، گفت: شروع خوبي  داشتيم و با اقتدار و فاصله خيلي خوب توانستيم حاشيه امنيت در صدر جدول ايجاد کنيم و قهرمان نيم فصل باشيم؛ اما در شروع نيم فصل دوم زياد خوب نبوديم، ولي دوباره به همان نفت مسجد سليمان که انتظار داشتيم، تبديل شديم و در نهايت با قهرماني کار را تمام کرديم.

او در ادامه و با تشکر از هواداران که 34 هفته از تيم حمايت کردند، گفت: يکي از بهترين تماشاگران ايران را داريم. آنها هيچ وقت تيم را تنها نگذاشتند و خدا را شکر که با قهرماني، جواب محبت و حمايت آنها را داديم. از اينکه مردم  مسجد سليمان و هواداران را شاد کرديم، بسيار خوشحاليم و اين قهرماني را به تک تک آنها تبريک مي گويم. فکري درباره فصل آينده و ليگ برتر نيز گفت: فعلا در حال جشن و شادماني هستيم؛ اما قرار است در چند روز آينده در خصوص فصل بعد صحبت کنيم. اما چه من باشم و چه نباشم، نفت بايد براي حضوري قدرتمند در ليگ برتر تقويت شود. هدف بايد بقا در ليگ برتر باشد و بعد از آن به فکر جايگاه هاي بالاتر باشيم. کار سختي در ليگ برتر داريم و سطح کار با ليگ يک خيلي فرق دارد . من از مسئولان مي خواهم که از تيم حمايت کنند تا بتوانيم نماينده شايسته اي براي نام نفت و شهر مسجد سليمان باشيم.

 

يزدي: با قدرت در ليگ برتر حاضر مي شويم

هدايت يزدي، مديرعامل باشگاه نفت مسجدسليمان با بيان اينکه هدف آنها حضور مقتدرانه در فصل آينده ليگ برتر است، گفت: نگاه مان به جايگاه تک رقمي اين رقابت هاست.

هدايت يزدي پس از قهرماني تيم نفت مسجدسليمان در ليگ دسته يک باشگاه هاي ايران و صعود به ليگ برتر گفت: به تمام مردم خوب خوزستان و مسجدسليماني هاي خونگرم که از ابتدا تا انتهاي فصل، ما را همراهي و حمايت کردند، تبريک مي گويم. تيم نفت مسجدسليمان 30 هفته در صدر جدول قرار داشت که اين کار سختي است؛ ولي اين مهم به دست توانمند بازيکنان، کادر فني و مسوولان خوزستاني انجام شد.

 اميدوارم شيريني اين صعود، سال ها در کام مردم خوزستان و مسوولان بماند و بتوانيم براي ليگ برتر برنامه ريزي کنيم. چهار تيم در ليگ برتر، حق استان خوزستان است و مي تواند بيش از اين هم سهميه داشته باشد، همچنين به تمام عوامل تيم، بازيکنان و تمام مسئولان مربوطه که در صعود اين تيم نقش داشتند، خسته نباشيد مي گويم.

مديرعامل باشگاه نفت مسجدسليمان در پاسخ به اين سوال که آيا اين حمايت در فصل آينده نيز از تيم صورت خواهد گرفت، گفت: تجربه ليگ برتر در سال 93 قطعا به ما کمک مي کند تا ديگر آسانسوري نباشيم. سال93 اولين حضورمان بود و قطعا کم تجربه بوديم و انشاءالله بتوانيم يک تيم خوب و قدرتمند را با تمام توان براي فصل آينده ليگ برتر آماده کنيم.

 يزدي در ادامه به اين قول که نفت حضوري قدرتمند در ليگ برتر خواهد داشت، گفت: اين قول را مي دهيم که نفت مسجدسليمان، يک نماينده شايسته براي نام نفت و استان خوزستان در ليگ برتر کشور باشد و در کنار سه نماينده ديگر استان، سال هاي سال در ليگ بماند. هدف ما حضور مقتدرانه سال آينده است و به جايگاه تک رقمي نگاه داريم. البته مي دانيم که فوتبال ليگ برتر، با ليگ يک متفاوت است و اميدوارم با بازيکناني که به تيم و نفراتي که به کادرفني اضافه خواهند شد، در ليگ برتر ماندگار شويم و سال هاي سال در اين رقابت ها حضور داشته باشيم.

 

پيام مديرعامل شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان به مناسبت قهرماني نفت مسجدسليمان

مسجدسليمان؛ زادگاه نفت و «شهر اولين ها» بار ديگر شاهد يک موفقيت بزرگ و يک جشن عمومي بود تا بارديگر نام اين شهر ريشه دار و کهن تاريخي و صنعتي در سطح کشور طنين انداز شود و خبر موفقيت تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در صدر خبرهاي روز قرار گيرد.

پس از يک فصل پر فراز و نشيب، تيم فوتبال نفت با همت، اراده و تلاش جمعي بازيکنان و کادر فني وحمايت هاي بي دريغ و پرشور تماشاگران با غيرت و متعصب خود موفق شد خواسته ديرينه ورزش دوستان اين ديار را برآورده سازد و بار ديگر به سطح اول فوتبال کشور برگردد.

مجموعه شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي اش، همواره تلاش داشته با حمايت تمام و کمال از رشته هاي مختلف ورزشي در به بار نشستن استعدادهاي درخشان منطقه نقشي اساسي ايفا کند و بسيار مسرور از آنيم که اين باور در قالب راهيابي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان به ليگ برتر به بار نشست و خواسته هواداران اين تيم و شهروندان محقق شد. قطعاً مهمان شدن شادي در خانه همشهريان و مشاهده شور و شعف و هيجان هاي نسل نوجوان و جوان به عنوان بزرگترين سرمايه هاي جامعه، براي بنده و همکارانم يک لذت شيرين محسوب مي شود. به سهم خود و به نمايندگي از کارکنان خدوم شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان، کسب عنوان قهرماني تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در رقابت هاي ليگ دسته يک و موفقيت اين تيم در راهيابي به ليگ برتر کشور را به جامعه بزرگ هم تباران بختياري، خوزستاني هاي عزيز و تمامي همشهريان و جامعه ورزش و ورزش دوستان، تبريک و تهنيت عرض کرده و براي اين تيم، سربلندي و موفقيت در آوردگاه هاي معتبر کشوري را از خداوند متعال مسئلت دارم.

قباد ناصري

مديرعامل شرکت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان