با برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی

شرکت ملی نفت ایران و ستاد وزارت نفت نفرات برتر خود را شناختند

امور ورزش و تربیت بدنی شركت ملي نفت ايران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با هدف شناسايي اعضای تیم های اعزامي ستاد به مسابقات سراسری نفت، رقابت هایی را با حضور نزديك به 500 نفر از ورزشکاران (بانوان و آقايان) در رشته های مختلف ورزشی برگزار کرد. این مسابقات دربخش آقايان با حضور326 ورزشكار در8 رشته ورزشی فوتسال، دو و میدانی، شنا، تنیس خاکی، تنیس روی میز، بدمینتون، شطرنج و تیراندازی برگزارشد.

 دربخش بانوان نيزاين دوره ازمسابقات ويژه فرزندان،همسران و كاركنان شاغل در واحدهای ستادی ملي نفت، وزارت نفت،همچنین بازنشستگان وخانواده شان در رشته های تيراندازی در دو ماده تفنگ بادی و تپانچه، شطرنج، تنيس روی ميز، بدمينتون، تنيس خاكي، آمادگی جسمانی وشنا،درسه ماده كرال سينه، قورباغه، كرال پشت باحضور 164 ورزشكار برگزار شد.

نتایج به دست آمده در رشته ها و رده های سنی مختلف در بخش آقایان: 

فوتسال:

مسابقات ورزشی فوتسال با حضور 130 ورزشکار در قالب 10 تيم و با برگزاری 24 بازی درمجموعه ورزشی و آموزشي باشگاه شماره دو برگزار شد که درپایان تیم حراست شرکت ملی نفت ایران اول شد و تیم های واحدمالی و برنامه ریزی تلفیقی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. 

  تنیس خاکی:

مسابقات رشته تنیس خاکی با حضور 22  ورزشکار در باشگاه ورزشی شهید زرگر در دو گروه سنی و دو بخش انفرادی و دوبل  برگزار شد که در بخش انفرادی زیر45 سال احسان امیر اول شد.مهدی کریمی به مقام دوم رسید و حسین یادگاری و منصورمتین جم، به طور مشترک سوم شدند.در بخش دوبل وبالای 45 سال نیز تیم اسد نیک آئین ومنصور قمری نژاد اول شدند. تیم هادی افشار وسعید طلسوجی دوم شدند و تیم مرداد غیاثوند و داوود مقدم به مقام سوم دست پیدا کردند.

  تنیس روی میز

مسابقات رشته تنیس روی میز با حضور 18 شرکت کننده درباشگاه شهید زرگر برگزار شد که درپایان بهشاد بسطامی اول شد.محسن نیستانی به مقام دوم رسید و روزبه مغربی و محمدعلی نوری، به طور مشترک سوم شدند.

 بدمینتون:

مسابقات رشته بدمینتون با حضور 20 ورزشکار در باشگاه شهید زرگر برگزار شد که در پایان در رده زیر 44 سال سعید قنبرزاده اول و علی گودرزی دوم شد و امیر فرزان هروی به مقام سوم دست پیدا کرد. در رده سنی بالای 44 سال مجید شبستری اول شد. مجتبی آهنگران دوم شد و علی آماری به مقام سوم دست پیدا کرد.

 شطرنج:

مسابقات شطرنج با حضور 16 ورزشکار در باشگاه شهید زرگر برگزار شد که در پایان محمدجواد رودسرایی اول شد. علی سجاد رضوانی دوم شد و فضل الله اکبری به مقام سوم دست پیدا کرد.

تیراندازی:

مسابقات تیراندازی در دو رشته تپانچه و تفنگ در دو رده سنی زیر 44 سال و بالای 44 سال  با حضور 36 ورزشگاه در باشگاه تهرانسر برگزار شد. در رده سنی زیر 44 سال و در بخش تپانچه امیر حسن کلانتر اول شد. محمدرضا حسینی دوم شد و محمد مروتی به مقام سوم دست پیدا کرد. در رده بالای 44 سال علیرضا دهگان اول شد. حسین معتمدی دوم شد و محمدرضا مرادی به مقام سوم دست پیدا کرد. در رشته تفنگ و زیر 44 سال حسین نوروزی اول و ابوالفضل ابراهیم دوم شد.سیروس عالیسازان نیز به مقام سوم دست پیدا کرد.در رده سنی بالای 44 سال دارا محمدی اول شد. غلامرضا شاه کرمی دوم شد و قاسم قزل ارسلان به مقام سوم دست پیدا کرد.

شنا:

مسابقات رشته شنا با حضور 38 ورزشکار مجموعه ورزشی  باشگاه شماره یک  در سه ماده شنا قورباغه، پروانه و کرال سینه برگزار شد که اسامی نفرات برتر به این شرح است:

نتایج به دست آمده در رشته ها و رده های سنی مختلف در بخش بانوان:

تیراندازی:

مسابقات رشته تيراندازي  با حضور 18 نفر در محل سالن تيراندازي باشگاه نفت تهرانسر در دو ماده تپانچه و تفنگ بادي و در 3 رده سنی آزاد، زیر 35 سال و بالای40 سال  برگزار شد که در رده سنی آزاد و تپانچه لیلا حیدری، رکسانا پویان خواه و زهرا سادات جلالی اول تا سوم  شدند. در رده سنی زیر 35 سال و بخش تفنگ بادی محبوبه کشاورز، فاطمه محمدی و اکرم شهابی اول تا سوم شدند. در رده سنی بالای 40 سال و در بخش تفنگ بادی مریم قزل ارسلان، فاطمه قزل ارسلان و طاهره سادات مطهری اول تا سوم شدند.

 بدمینتون:

مسابقات رشته بدمینتون با حضور 21 ورزشکار در باشگاه شهید زرگر و در سه رده سنی 40 سال، 45 سال و 50 سال به بالا  برگزار شد که در پایان در رده 40 سال لینا غلامی، شیوا شوکت فرو نورا شهبازی اول تا سوم شدند. در رده سنی 45 سال منیژه حسن زاده، زهرا فلاح و ملکه توکلی به ترتیب اول تا سوم شدند. در رده 50 سال به بالا آذر آغاسی ملکه کتایون مجاب و منیژه امامی، اول تا سوم شدند.

 آمادگی جسمانی:

مسابقات رشته آمادگی جسمانی با حضور 35 ورزشکار در 5 رده سنی 15سال، 25 سال، 40 سال، 46 سال و 47 سال به بالا در باشگاه شهید زرگر برگزار شد که تینا گلپریان، درسا حمیدی و زینب شاه میرزایی در رده 15 سال اول تا سوم شدند. کیمیا صادقی فر، آلتین آی سقر و هنگامه تقوی  در رده 25 سال به ترتیب اول تا سوم شدند. مهرسا دهباشی،منیژه موسوی و ژیلا لطف الله زاده در رده سنی 40 سال اول تا سوم شدند. رویا حمیدی، مریم اسلامی پور و زهرا قویدل در رده سنی 46 سال، اول تا سوم شوند. منیژه انصاری، سکینه باقری و پریچهره لیمویی نیز در رده سنی 47 سال به بالا اول تا سوم شوند.

 تنیس خاکی:

مسابقات رشته تنیس خاکی با حضور 25 ورزشکار در باشگاه شهید زرگر و در 4 رده سنی 17 سال، 25 سال، 38 سال و 3.9 سال برگزار شد. عسل گودرزی، ارغوان آق شاهی و سمن آق شاهی به ترتیب در رده سنی 17 سال اول تا سوم شدند. پانیذ فیض صادقی ، الهه کریمی و هلیا نوبخت در رده سنی 25 سال به ترتیب اول تا سوم شدند. روشنک مدنی، مریم معلمیان و مینا نوروزی در رده سنی 38 سال به ترتیب اول تا سوم شدند. الهه شاه حسنی، لیلا مهربان و حمیده حسن زاده در رده سنی 39 سال به بالا به ترتیب اول تا سوم شدند.

 تنیس روی میز:

مسابقات تنیس روی میز با حضور 15 ورزشکار و در رده سنی آزاد در باشگاه شهید زرگر برگزار شد که در پایان نسیم طاهری اول ، سمانه حجت الاسلامی دوم و مژگان اسماعیلی فرد و سرور خسروشاهی به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

شطرنج:

مسابقات شطرنج با حضور 12 ورزشکار و در رده سنی آزاد در باشگاه شهید زرگر برگزار شد که در پایان عاطفه صداقت دوست اول شد، فاطمه سادات حسنی به مقام دوم رسید و زهرا بنا صادق و تینا دیندار مشترک به مقام سوم دست پیدا کردند.

شنا:

مسابقات شنا با حضور 38 ورزشکار و درسه ماده کرال سینه، قورباغه و کرال پشت و در6 رده سنی 11  سال، 12 تا 13 سال، 14 تا 15 سال، 16 تا 17 سال، 18 تا 19 سال، 20 تا 23 سال در محل استخر ورزش آموزشی باشگاه شماره یک برگزار شد که اسامی نفرات برتر به این شرح است:

 

شرکت ملی حفاری میزبان تیم ملی پاورلیفتینگ

باشگاه فرهنگی_ ورزشی شرکت ملی حفاری ایران در اهواز، میزبان اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان پاورلیفتینگ کشورمان بود.

عباس مولا، مدیر فنی تیم ملی و سرمربی تیم پاورلیفتینگ ملی حفاری دراین باره گفت: اردوی آمادگی تيم ملی پاورلیفتینگ در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برای اعزام به مسابقات جهانی 2022 امارات با 40 ملی پوش در اهواز برگزار شد.

وی در ادامه گفت: در این اردو که از 24 آبان و به مدت ۳ روز برگزار شد، ملی پوشان و قهرمانانی از استان های کرمانشاه، تهران، اصفهان، خراسان، فا رس و خوزستان حضور داشتند.

مدیر فنی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور بابیان اینکه 12 نفراز افراد دعوت شده به اردوی تیم ملی از باشگاه فرهنگی- ورزشی ملی حفاری هستند، اظهار کرد: تیم پاورلیفتینگ باشگاه فرهنگی-ورزشی شرکت ملی حفاری ایران از سال 74 تاکنون قهرمان ایران و آسیا بوده که در سال 1400 قهرمانی باشگاه های جهان را هم از آن خود کرده است.

 

صعود کوهنوردان نفت و گاز شرق به ارتفاعات بزنگان

گروه کوهنوردی کارکنان و بازنشستگان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، طی یک برنامه کوهنوردی، به ارتفاعات بزنگان صعود کردند.

۸۰ نفر از همکاران شاغل و بازنشسته ازشهرمشهد مقدس، سرخس و مزداوند، همچنین روستاهای گنبدلی و بزنگان، با هدف گردهمایی، تکریم و ارتقای سطح آمادگی جسمانی، به قله بزنگان واقع درشرقی ترین قسمت رشته کوه هزارمسجد مشرف به روستای بزنگان شهرستان سرخس صعود کردند.

در ادامه این صعود، ضمن دیدار وتجدید خاطرات کارکنانی که سال ها در منطقه عملیاتی خانگیران درکنارهم بودند، مسابقه طناب کشی دسته جمعی بین کوهنوردان برگزارشد که شور و شوق شرکت کنندگان را در پی داشت.

 

همکار نفتی، سرپرست تیم ملی پاورلیفتینگ شد

ترکیب تیم ملی ایران برای اعزام به مسابقات پاورلیفتینگ کلاسیک قهرمانی آسیا 2022 امارات مشخص شد که در پی آن اردوان قاسمی، رئیس هیأت بدنسازی استان خوزستان و از کارمندان امور ورزش شرکت ملی حفاری ایران، این تیم را به عنوان سرپرست همراهی می کند.

مسابقات پاورلیفتینگ کلاسیک قهرمانی آسیا از10 تا 16 آذر در رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در شهر دبی امارات برگزار خواهد شد و تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در این مسابقات با ترکیبی کامل حضورخواهد داشت.

گفتنی است، مصطفی یزدانی و مهدی مافی غلامی به عنوان ورزشکار و رضا حسین پور از خوزستان در تیم ملی حضور خواهند داشت.