رقابت تنگاتنگ نفتی ها برای قهرمانی در گلف

مسابقات هفته ششم از دور برگشت ليگ برتر گلف کشور،  با انجام چهار ديدار برگزار شد و تيم هاي نفتي و مدعي قهرماني، حريفان خود را شکست دادند.

تيم گلف ملي حفاري در اين هفته از رقابت هاي ليگ برتر به دليل حاضر نشدن تيم آزادگان مسجدسليمان، با نتيجه 6 بر صفر به پيروزي رسيد.

تيم نفت و گاز مسجدسليمان ديگر نماينده نفتي ها در اين هفته از مسابقات در اهواز به مصاف تيم سورتمه رفت و با نتيجه 4 بر 2 به برتري رسيد.

 با توجه به بازي هاي انجام شده تا پايان هفته ششم از دور برگشت ليگ برتر گلف کشور، تاکنون تيم هاي ملي حفاري، نفت و گاز مسجدسليمان و سورتمه اهواز به ترتيب در مکان هاي اول تا سوم جدول رده بندي قرار دارند.

 

  صعودکارکنان پخش منطقه مرکزي به قله دالخاني

  کارکنان شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي استان مرکزي، به قله دالخاني صعود کردند.  تعدادي از کارکنان واحدهاي مختلف منطقه در روز هاي پاياني فروردين 97 به منظور ارج نهادن به توسعه ورزش همگاني و نيز تامين سلامت جسم و جان خود و ايجاد فضايي شاد و با طراوت، به رشته کوه الوند لکان و قله 3060متري دالخاني صعودکردند.

 گفتني است، اين اولين کوهنوردي کارکنان منطقه استان مرکزي در سال 97 بود که در ادامه قصد دارند همانند سال هاي گذشته، با صعود به قلل ديگر، اين ورزش را ادامه دهند.

 

برگزاري مسابقات ادارات نفت و گاز گچساران با عنوان جام انقلاب و  يادواره شهداي نفتکش سانچي

  يک دوره مسابقات ورزشي ميان ادارات شرکت نفت و گاز گچساران با عنوان جام انقلاب و يادواره شهداي نفتکش سانچي در 4 رشته  شطرنج ، واليبال ، تنيس روي ميز و فوتبال با استقبال پرشور شرکت کنندگان برگزار شد. اين مسابقات بيش از20 روز به طول انجاميد که در پايان آن و  با برگزاري مراسم اختتاميه با حضور مديران و روساي ورزش نفت و گاز گچساران و همچنين رئيس دفتر نماينده مردم گچساران، باشت و ساير مدعوين، جوايز و احکام تيم هاي برتر اهدا شد.

شطرنج

 در رشته شطرنج که با حضور 17 تيم از 20 اداره به صورت تيمي و انفرادي و به روش سوييسي در 7 دور برگزار شد ، تيم بهره برداري مقام اول را کسب کرد ، نگهداري و تعميرات (الف) دوم شد و تاسيسات گاز هم مقام سوم را به دست آورد.

تنيس روي ميز

 در رشته تنيس روي ميز که با حضور کم سابقه 24 تيم در دو گروه و به صورت دوره اي برگزار شد، نتايج زير به دست آمد : در گروه اول، بهداشت و درمان مقام اول را به دست آورد، تاسيسات گاز دوم شد و مقام سوم به ترابري رسيد. در گروه دوم هم تيم امور ورزش قهرمان شد و تيم هاي مخابرات و خدمات اداري و اجتماعي به ترتيب دوم و سوم شدند.

واليبال

 رشته واليبال هم در دو گروه 5 تيمي و به صورت دوره اي با انجام 24 بازي به کار خود پايان داد که نتايج زير به دست آمد: مديريت فني و مديريت خدمات قهرمان شد ، حراست به مقام دوم رسيد و اداره تعميرات و بهره برداري مقام سوم را کسب کرد.

فوتسال

 رشته فوتسال کارکنان در رده پيشکسوتان با حضور 9 تيم، ليگ يک زير 45 سال با حضور 10 تيم و ليگ 2 زير 45 سال با حضور 14 تيم به صورت دوره اي برگزار شد که در رده پيشکسوتان تيم  حراست قهرمان شد ، ترابري مقام دوم را کسب کرد و تيم مديريت منابع انساني بر سکوي سوم ايستاد. در ليگ يک نيز تيم هاي تعميرات (الف) مقام اول، مهندسي ساختمان مقام دوم و حراست مقام سوم را کسب کردند و در ليگ 2 هم تيم هاي بهره برداري مقام اول، منابع انساني مقام دوم و  خدمات عمليات مقام سوم را به دست آوردند.

 

در خشش کاروني ها در فوتسال جام انقلاب     

مسابقات فوتسال جام انقلاب  به همت تربيت بدني حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان و ميزباني امور ورزش مناطق نفتخيزجنوب در مجموعه فرهنگي ورزشي امام رضا(ع) شهرك نفت و با حضور 86 تيم و در سه رده كاركنان رسمي(عموم)،رده سني بالاي 45 سال و كاركنان مدت موقت و اركان ثالث برگزارشد كه در نهايت با درخشش کاروني ها به پايان رسيد که نتايج اين رقابت ها به شرح زير است:

  قهرماني شركت كارون در مسابقات كاركنان رسمي

در مسابقات كاركنان رسمي كه با حضور 348 ورزشكار در قالب 29 تيم برگزار شد، نفت و گاز كارون يک به مقام قهرماني دست يافت و تيم مديريت مهندسي و ساختمان يک به عنوان دوم دست يافت. همچنين در اين رقابت ها حسين بختياري زاده از تيم مديريت مهندسي و ساختمان(ب) با 16 گل زده آقاي گل شد.

 

   قهرماني مهندسي و ساختمان در رده كاركنان بالاي 45 سال

 دررقابتهاي رده سني بالاي 45 سال 17 تيم با هم به رقابت پرداختند كه مديريت مهندسي و ساختمان 1 به عنوان قهرماني رسيد و تيم هاي بهداشت و درمان و شركت نفت و گاز كارون در رده هاي دوم و سوم قرار گرفتند.در اين رقابت ها سعيد شفيع زاده از تيم نفت و گاز مارون با 9 گل زده، آقاي گل  شد.

 

  شركت كارون  قهرمان  كاركنان قرارداديو اركان ثالث  

 در مسابقات كاركنان قراردادمدت موقت و اركان ثالث نيز 45 تيم حضور داشتند كه در نهايت شركت نفت و گاز كارون يک قهرمان شد و تيم هاي حراست ستاد و مديريت مهندسي و ساختمان در مكان هاي دوم و سوم قرار گرفتند. همچنين حامد مولاعلي از تيم نفت و گاز مارون با 12 گل زده، آقاي گل شد.

 

همکاري هيات اسکي تهران و مديريت اکتشاف

به مدد برف زيباي بهاري، آموزش اسکي به همکاران همچنان ادامه دارد. هيات اسکي مديريت اکتشاف طبق برنامه ريزي انجام شده، کلاس آموزش اسکي به همکاران را از ابتداي سال 1397 نيز بدون وقفه در روزهاي پنجشنبه هر هفته برگزار مي کند.  نخستين جلسه اين دوره آموزشي در آخرين هفته سال گذشته در اسفند ماه 1396 در پيست بين المللي توچال برگزار شد که با استقبال و پشتکار همکاران علاقه مند به اين ورزش پرانرژي و همچنين به برکت و ياري بارش برف بهاري بي سابقه در تهران و ارتفاعات، که پيست را همچنان براي اسکي بازان آماده
 نگه مي دارد، در سال جديد نيز ادامه پيدا مي کند. تا کنون 6 جلسه از اين کلاس ها، در روزهاي پنجشنبه هر هفته برگزار شده و مقرر است تا زماني که برف کافي در ارتفاعات توچال براي اسکي وجود داشته باشد (حدودا تا اواخر ارديبهشت ماه)، کلاس ها برگزار شود. لازم به ذکر است، در جلسه آموزشي پنجشنبه   (30 فروردين 1397) همزمان با حضور تيم مديريت اکتشاف در پيست اسکي، مرتضي ساوه شمشکي، رئيس هيات اسکي استان تهران از پيگيري هاي امور ورزش مديريت اکتشاف براي راه اندازي اين رشته ورزشي و استقبال همکاران براي يادگيري آن، ابراز خرسندي کرد و خود نيز براي آموزش نکات اسکي به تيم مديريت اکتشاف، دقايقي را با آنان گذراند. وي اعلام کرد که همکاري ميان هيات اسکي تهران و هيات اسکي مديريت اکتشاف، به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

 

قهرماني جوانان نفت مسجدسليمان  

تيم فوتبال جوانان نفت مسجدسليمان، عنوان قهرماني ليگ برتر جوانان باشگاه هاي خوزستان را به خود اختصاص داد. مرحله مقدماتي اين مسابقات با حضور 15 تيم در 2 گروه برگزار شد كه در پايان مرحله نخست، تيم هاي نفت مسجدسليمان، فولاداكسين ايذه، اروند خرمشهر و آزادگان مسجدسليمان به مرحله نهايي صعود كردند. در پايان مسابقات اين مرحله نيز كه به صورت دوره اي برگزارشد، تيم فوتبال نفت مسجدسليمان با غلبه برتيم هاي اروند خرمشهر و آزادگان مسجدسليمان و تساوي مقابل پولاداكسين ايذه با كسب 7 امتياز به عنوان قهرماني دست يافت. پولاد اكسين ايذه با به دست آوردن 5 امتياز نايب قهرمان شد و تيم اروند خرمشهر نيز با 4 امتياز در رده سوم قرار گرفت.