افتخاری دیگر برای شرکت ملی حفاری ایران

قهرمانی همکار نفتی در گرندپری دوومیدانی مراکش

همکار نفتی در شرکت ملی حفاری ایران با کسب مدال طلا و جابه جایی رکورد پارالمپیک در گرندپری مراکش برای کشورمان افتخارآفرینی کرد.

هاشمیه متقیان از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در جریان رقابت های گرندپری دوومیدانی در مراکش موفق شد مدال طلای پرتاب نیزه در کلاس f۵۶ را به خود اختصاص دهد.

هاشمیه متقیان، تنها بانوی طلایی کاروان دوومیدانی ایران در پارالمپیک توکیو، در این رقابت ها موفق شد با ثبت رکورد ۲۴.۷۶ سانتی متر، رکورد خود در توکیو را نیز ارتقا بخشد.

شایان ذکر است، 41 کشور در این مسابقات حضور داشتند و در کلاس متقیان، ۹ ورزشکار برای کسب سکوهای برتر باهم به رقابت پرداختند.

 مدال طلایم را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران تقدیم می کنم

 بانوی طلایی نفت در مسابقات گرند پری پرتاب نیزه مراکش، مدال طلای خود را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران تقدیم کرد.

هاشمیه متقیان پس از کسب مدال طلای پرتاب نیزه در مسابقات جایزه بزرگ مراکش اظهار کرد: مسابقه خوب و نزدیکی بود و با حریفان خوبی به رقابت پرداختم. 

وی  گفت: در این مسابقات هم مدال طلا گرفتم وهم رکوردم در مسابقات پارالمپیک توکیو را جابه جا کردم که این موفقیت برای من شادی دوچندان داشت. از همان روزی که برای این رقابت ها آماده  می شدم، هدفی جز این هم نداشتم.

این ورزشکار نفتی در ادامه گفت: باید تشکر ویژه از آقایان اوجی وزیر نفت،   خجسته مهر مدیرعامل شرکت نفت ملی ایران و گلپایگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران داشته باشم که با حمایت از من باعث شدند، بدون دغدغه و با آرامش خاطر، خودم را برای مسابقات گرندپری مراکش و افتخارآفرینی مجدد آماده کنم.

قهرمان نفتی پارالمپیک افزود: من مدال طلای خود را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران تقدیم می کنم. خوشحالم که حمایت های شرکت ملی حفاری ایران به بار نشست و جواب اعتماد این شرکت را با این موفقیت دادم.

استقبال از بانوی ملی پوش و مدال آور 

هاشمیه متقیان، بانوی ملی پوش شاغل در شرکت ملی حفاری ایران، پس از کسب مدال طلای رقابت های دوومیدانی گرندپری مراکش،  وارد فرودگاه بین المللی شهید سپهبد قاسم سلیمانی اهواز شد.

قهرمان پارالمپیک نفتی در فرودگاه اهواز از سوی مدیران و دست درکاران، مسؤولان ورزش، کارکنان شرکت و علاقه مندان به ورزش مورد استقبال قرار گرفت.

 حمیدرضا گلپایگانی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران، افتخارآفرینی این همکار سختکوش و تلاشگر را به جامعه ورزشی و کارکنان صنعت نفت تبریک گفت. حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، ابراهیم نصیری معاون ورزش قهرمانی استان، سیدسالار محمدنیا مدیرعامل باشگاه ملی حفاری، راهداری مدیر روابط عمومی شرکت ملی حفاری و جواد حردانی رئیس هیات جانبازان و معلولان شرکت ملی حفاری از دیگر مسؤولانی بودند که از قهرمان نفتی در فرودگاه استقبال ویژه ای کردند.

 

در لیگ برتر دوومیدانی باشگاه های ایران

نفت تهران با سومی به کار خود پایان داد

سومین و آخرین مرحله از بیست و ششمین دوره رقابت های  لیگ برتر دوومیدانی قهرمانی باشگاه های ایران در بخش آقایان روزهای یک شنبه و دوشنبه 20 و 21 شهریور سال جاری در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب شهر تهران برگزار شد و تیم نفت تهران توانست به مقام سوم دست پیدا کند. در این دوره از مسابقات 220 ورزشکار از تیم های باشگاهی پلیمر خلیج فارس خرم آباد، ذوب آهن اصفهان، نفت تهران، عماد تهران، زینت گیلان، گل گهر سیرجان، شهرداری شیراز، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی، لیانا بوشهر، دنیای دوندگان اصفهان و صنعت مس کرمان با هم رقابت کردند و در حالی که تیم ذوب آهن اصفهان تا قبل از مرحله پایانی پیشتاز این مسابقات بود،  قافیه را به رقیب سرسخت خود پلیمر خلیج فارس خرم آباد واگذار کرد و در جایگاه دوم تیمی قرار گرفت. تیم قدرتمند پلیمر که از ملی پوشان کشورمان  بهره می برد، قهرمان شد و تیم نفت تهران نیز با دوومیدانی کارانی جوان و آینده ساز با کسب 374 امتیاز موفق شد بر سکوی سوم بایستد.

در مرحله سوم و پایانی، دوومیدانی کاران نفت تهران به مقام های زیر دست پیدا کردند:

 امیر مرادی در مرحله سوم و پایانی در ماده 1500 متر به مقام دوم رسید و در 800 متر در رتبه چهارم قرار گرفت. محمدحسین نیک ضمیر در 400 متر چهارم شد. علی سلامتیان در 110 متر با مانع چهارم شد. امیر مقدمی در 400 متر با مانع به مقام چهارم رسید و امیرحسین صفری در 3000 متر با مانع به عنوان چهارم دست یافت.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مدیران عامل باشگاه های برتر از جمله هادی افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی و مدیرعامل باشگاه نفت تهران برگزار و از سوی فدراسیون دوومیدانی نیز لوح های یادبود به آنها اهدا شد.

اسامی اعضای کادر فنی تیم دوومیدانی نفت تهران در این مسابقات که اغلب از قهرمانان شاغل در صنعت نفت هستند، به شرح زیر است:

عبدالغفار سقر(سرمربی)

احمد زارعکار، مهدی جلودارزاده، حالی محمد قاندومی و فرهاد آق آتابای(مربی)

امیرحسین آتش زر(فیزیوتراپ)

فرشاد فرج وند (ماساژور)

رضا مقدم اصلانی(تدارکات)

اسماعیل کبوتران(سرپرست)

 ایرج ایری(رئیس هیأت دوومیدانی)

 

اختتامیه مدرسه فوتبال نفت تهران با حضور مدیران نفتی

مدرسه فوتبال ستاد شرکت ملی نفت ایران در دو رده سنی  نوجوانان و نونهالان، کار خود را از خرداد امسال با حضور ۱۵۰ نونهال و نوجوان علاقه مند به این رشته ورزشی آغاز کرد که در پایان فصل تابستان به کار خود در این ترم از کلاس ها پایان داد.

کلاس های تمرینی این مدرسه فوتبال تا پایان سال در ترم های پاییز و زمستان نیز ادامه خواهد داشت.

در همین خصوص، در پایان ترم تابستان، مراسم اختتامیه مدرسه فوتبال ستاد شرکت ملی نفت ایران با حضور قمری نژاد، معاون امورپشتیبانی مدیریت توسعه منابع انسانی، افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی، راشدی رئیس خدمات پشتیبانی، عیسی زاده مسؤول آکادمی فوتبال، رؤسا و کارشناسان واحد های مختلف امور ورزش؛ مربیان و دست درکاران مدرسه فوتبال وخانواده های نونهالان و نوجوانان در باشگاه صنعت نفت تهرانسر برگزار شد. در حاشیه این مراسم، قمری نژاد معاون امور پشتیبانی مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به همراه راشدی رئیس خدمات پشتیبانی از قسمت های مختلف باشگاه نفت تهرانسر بازدید کردند. در این بازدید، هادی افشار رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت و عبدالله رضایی نژاد رئیس باشگاه  تهرانسر نیز مهمانان را در جریان اقدامات و فعالیت های متعددی که در این باشگاه صورت گرفته، قرار دادند و برای رفع مشکلات، کمبودها و نواقص موجود در این مجموعه، از آقایان قمری نژاد و راشدی، مساعدت و همکاری های لازم را خواستار شدند.

 

 

سومی فرزند نفتی در مسابقات کاراته کشور

فرزند نفتی درمسابقات کاراته قهرمانی کشور موفق شد مقام سوم را کسب کند. یاشار پوربندری، فرزند آرش پوربندری از همکاران بهره بردار مرکز انتقال نفت قطب آباد در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس در مسابقات قهرمانی کشور در رشته  کاراته، عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کرد. محسن خدابخشی، مسؤول ورزش منطقه خلیج فارس در این باره گفت: این دوره از مسابقات، هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته کیوکوشین کاراته یونیون ایران است که امسال به میزبانی تهران برگزار شد و یاشار پوربندری در وزن ۶۰-  کیلوگرم در رده سنی نوجوانان، توانست مقام سومی این دوره از مسابقات را به دست آورد.

 

 نایب قهرمانی نفت گچساران در لیگ برتر تنیس روی میز 

تیم تنیس روی میز نوجوانان و جوانان نفت و گاز گچساران، عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد. مرحله نهایی مسابقات تنیس روی میز باشگاه های کشور به میزبانی شهر قم برگزار شد که تیم نفت و گاز گچساران در مرحله گروهی، تیم های آکادمی آرمند تهران و نوین چرم البرز را شکست داد و به مرحله حذفی صعود کرد.

این تیم در مرحله حذفی نیز مقابل تیم های آکادمی تاپ گرگان و آکادمی پینگ پنگ خراسان رضوی به برتری رسید و راهی مرحله نهایی شد.

تیم نفت و گاز گچساران در مرحله نیمه نهایی نیز پالایش و پخش آبادان را شکست داد و به بازی فینال صعود کرد.

در بازی فینال، تیم های هیأت قم و نفت و گاز گچساران مقابل هم صف آرایی کردند که در این بازی نزدیک و پایاپای، تیم هیأت قم ۳ بر ۲ به برتری دست یافت و قهرمان شد. همچنین در این رقابت ها، تیم های پالایش و پخش آبادان و اسکود تهران به صورت مشترک سوم شدند.

مسابقات تنیس روی میز نوجوانان و جوانان باشگاه های کشور با حضور ۱۸۰ ورزشکار در قالب ۲۹ تیم از ۲۲ تا ۲۴ شهریور به میزبانی شهر قم برگزار شد.