قهرماني همکار نفتي در مسابقات جهاني ورزش هاي قدرتي

 محمد تبريزيان از همکاران شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي - منطقه خراسان رضوي  مقام اول جهان را در رشته ورزش هاي قدرتي براي کشورمان به ارمغان آورد.

 تيم اتحاديه ورزش هاي قدرتي ايران، براي نخستين بار بر سکوي دوم جهان ايستاد. تيم ايران که براي نخستين بار با تيمي تقريبا کامل با 28 ورزشکار مرد و يک ورزشکار زن  درمسابقات جهاني روسيه حضور پيدا کرده بود، موفق به کسب مقام نايب قهرماني اين دوره از رقابت ها شد .  تيم بلاروس در اين مسابقات توانست به مقام اول دست پيدا کند و تيم ميزبان نيز مقام سوم جهان شد .

دراين دوره از مسابقات که در مسکو برگزار شد، محمد تبريزيان ازهمکاران شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي - منطقه خراسان رضوي نيز حضور داشت و مقام اول رشته هاي ورزشي پرس سينه و ليفت را از آن خود کرد. 

 

اولين دوره آموزش اسکي به همکاران در پيست بين المللي توچال 

امور ورزش و تربيت بدني مديريت اکتشاف، اولين دوره آموزش اسکي به همکاران در پيست بين المللي توچال را  در روز هاي پاياني اسفند 1396 برگزار و اين کلاس ها در فروردين امسال ادامه پيدا کرد.  برگزاري اين دوره آموزشي که با پيگيري هيئت اسکي و حمايت هاي دلسوزانه مدير و معاونت منابع انساني همراه بود، با استقبال همکاران روبه رو شد  و اولين روز آموزش آن د ر فصل زمستان به اجرا درآمد.لازم به ذکر است، اين کلاس ها تا زماني که شرايط برفي در پيست حاکم باشد (حدودا تا اواسط ارديبهشت ماه) ادامه خواهد داشت.البته ادامه کلاس هاي اسکي در روزهاي 9، 16 و 23فروردين برگزار شد.

 

راه يابي فرزند نفتي به المپيك 2018

شادي رفي پور، فرزند محمد رضا رفي پور از كاركنان شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، موفق به اخذ سهميه حضور در المپيك2018 بوينوس آيرس شد.

  شادي رفي پور با درخشش در مسابقات كاراته قهرماني كشور و كسب عنوان دوم كوميته جوانان در وزن 59+ كيلوگرم ، جواز حضور در رقابت هاي المپيك2018 آرژانتين را دريافت كرد.

گفتني است، در اين مسابقات که 24 بهمن و در شهرستان سنندج برگزار شد، 330 كاراته كا  براي دريافت سهميه هاي مختلف آسيايي و المپيكي با هم به رقابت پرداختند.

کسب مدال برنزهمکار نفتي درمسابقات جهاني کاراته  

  محسن قاسمي، ازهمکاران نفتي در پتروشيمي پليمر کرمانشاه، موفق شد مدال ارزشمند برنز و کميته تيمي را در مسابقات جهاني کاراته ترانسيلوانيا کشور روماني کسب کند.  

در اين مسابقات که در کشور روماني و با حضور  17  تيم اروپايي برگزارشد، تيم ايران در مجموع مدال ها مقام قهرماني را از آن خود کرد و  دو کشور  روماني و اکراين نيز به مقام هاي دوم و سوم دست يافتند.   محسن قاسمي، مدال طلاي کميته تيمي بالاي 35 سال و مدال برنز انفرادي بالاي 35 سال وزن 84+ کيلوگرم را در مسابقات جهاني کاراته ترانسيلوانيا کشور روماني کسب کرد.

 

گازگناباد،قهرمان مسابقات ليگ فوتسال ادارات 

 اداره گاز گناباد موفق به کسب عنوان قهرماني مسابقات فوتسال جام  ادارات   شد.  اکبرنجاتي، رئيس اداره گاز گناباد با اعلام اين خبر گفت: ليگ فوتسال جام ادارات شهرستان گناباد، درسالن مجموعه شهيدرجايي باغلبه دوبرصفرتيم اداره گازاين شهرستان برتيم اداره آب وفاضلاب شهري به پايان رسيد.   دراين دوره ازمسابقات 9 تيم ازادارات شهرستان به مدت 10 روز با هم به رقابت پرداختند که در نهايت پس از برگزاري 20 بازي، کاپ قهرماني به اداره گاز گناباد رسيد. نجاتي، هدف از حضور کارکنان اداره گاز گناباد در اين دوره از مسابقات را توجه به امر ورزش و حضور سازماني در بين ادارات عنوان کرد و گفت: تلاش در زمينه ارتقاي سلامت جسمي و روحي کارکنان، از مهم ترين برنامه هاي شرکت گاز است. 

 

  صعود بسيجيان شرکت ملي پخش به ارتفاعات کوه سير

  بسيجيان شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه اروميه به ارتفاعات کوه سير در اروميه صعود کردند.

   اردوي کوهپيمايي کوه سير به همت بسيج و روابط عمومي شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه اروميه برگزار شد. اين اردو به صورت يک روزه وبا هدف افزايش روحيه جمعي، تقويت فرهنگ بسيجي و نهادينه کردن ورزش صبحگاهي دربين کارکنان برگزار شد.  احمد مجرد، مدير منطقه اروميه و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج به همراه جمعي از مسئولان منطقه در اين اردوي کوهنوردي شرکت کردند. مجرد ضمن قدرداني از برپايي اردوي فرهنگي - ورزشي کارکنان بر فرهنگ سازي ورزش همگاني در بين خانواده ها تاکيد کرد و گفت: تخصيص بودجه به ورزش، هزينه اي براي شرکت محسوب نمي شود؛ بلکه سرمايه گذاري در مسير تقويت و حفظ سلامت منابع انساني است.  کوه سير در 5 کيلومتري اروميه واقع شده و به دليل نزديکي به شهر، يکي از مسيرهاي جذاب براي علاقه مندان به کوهنوردي به شمار مي رود و کليساي تاريخي سير نيز در همين کوه واقع شده است.

 

قهرماني فرزند نفتي در مسابقات شنا

 فرزند يکي از کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه اصفهان، موفق به کسب 3 مدال طلا در مسابقات شناي دانشگاه هاي استان اصفهان شد.  شقايق مهرزاد، فرزند محمدرضا مهرزاد از کارکنان واحد تعميرات مکانيک منطقه در مسابقات شناي دانشگاه هاي استان اصفهان در سه رشته قورباغه، کرال پشت و امدادي مختلط توانست بر سکوي قهرماني بايستد. اين شناگر 20 ساله طي 13 سال فعاليت ورزشي، سابقه کسب مقام هاي قهرماني مسابقات در سطح صنعت نفت، ليگ استاني و کشوري را در کارنامه خود دارد.

 

رکورد شکني فرزند نفتي در شناي قهرماني کشور

  عليرضا امين زمردي، فرزند جواد امين زمردي از همکاران شرکت پالايش نفت تهران که عضو تيم شناي باشگاه نفت تهران است، به همراه اين تيم در مسابقات قهرماني ليگ شناي کشور در سال 1396، توانست مقام نايب قهرماني کشور را کسب کند.(اين مسابقات در چهار مرحله برگزار شد)علاوه براين، زمردي در مرحله چهارم و پاياني که در روزهاي آخراسفند سال گذشته در استخر ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، توانست رکورد ماده 50 متر پروانه رده سني 17-15 سال را بشکند.