مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان:

روزهای خوش صنعت نفت دوباره فرامی رسد

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نه تنها نیم فصل نخست را با شکست در بازی پایانی تمام کرد در شروع نیم فصل دوم هم عملکردی ضعیف داشت 2 شکست و 2 تساوی باعث شد علیه این تیم انتقادهای فراوانی از هر سو صورت بگیرد که این موضوع با واکنش مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان مواجه شد. مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در گفت وگو با مشعل در واکنش به انتقادهای اخیر نسبت به عملکرد این تیم در چند بازی اخیر لیگ برتر گفت: همین افرادی که اکنون دایه بهتر از مادر شده اند و حرف هایی را در مورد نفت می زنند که هیچ کدام درست نیست، نباید یادشان برود که عملکرد صنعت نفت در نیم فصل اول در مخیله هیچ کسی حتی خودشان هم نمی گنجید.

پور موسوی مسئولیت پذیر است

علی عیسی زاده ابتدا در خصوص برخی انتقادات نسبت به عملکرد تیم صنعت نفت آبادان و اعضای هیات مدیره گفت: با توجه به شرایط نامشخص مالی و کمبود بودجه و همچنین زمان های ازدست رفته و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، قبول مسئولیت باشگاه صنعت نفت آبادان به جز ازخودگذشتگی با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نبود و هیات مدیره فعلی با آگاهی از تمام مشکلات و موانع، مجددا مسئولیت باشگاه را برعهده گرفتند و بعد هم آقای پورموسوی در همین شرایط سخت، مسئولیت هدایت تیم را پذیرفت. در ادامه نیز با تلاش های شبانه روزی هیات مدیره، پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز شد، درحالی که همین حالا و در همسایگی ما پنجره باشگاه لیگ برتری، با وجود تلاش های فراوانشان همچنان بسته است.

  صنعت نفت را با هر تیمی قیاس نکنید

عیسی زاده در ادامه با انتقاد از قیاس اشتباه می گوید: نمی دانم آنهایی که انتقاد می کنند، صنعت نفت آبادان را با چه تیم هایی قیاس می کنند، لطفا ما را با تیم های متمول لیگ برتر مقایسه نکنید و با داشته های خودمان مقایسه کنید.

 ضمن اینکه یقین داشته باشید که صنعت نفت از وضعیت فعلی خارج می شود و مجددا این تیم ، روزهای خوب و خوش را خواهد دید، اما در روزهای خوب یادمان نمی رود که چه افرادی در این شرایط سخت، انتقادهای غیرکارشناسانه و از روی حب و بغض داشتند.

  عملکرد نیم فصل اول خوب بود

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در ادامه در دفاع از عملکرد تیمش گفت: همین افرادی که اکنون دایه بهتر از مادر شده اند و حرف هایی را در مورد نفت می زنند که هیچ کدام درست نیست، نباید یادشان برود که عملکرد صنعت نفت در نیم فصل اول در مخیله هیچ کسی حتی خودشان هم نمی گنجید؛ درحالی که صنعت نفت آبادان از همان روز اول با توجه به اینکه دو ماه دیرتر از سایر گروه های لیگ برتری تمریناتش را آغاز کرده بود، پنجره اش بسته بود و بودجه اش مشخص نبود؛ روی کاغذ از کاندیدای اول سقوط بود، اما با تلاش اعضای هیات مدیره و کادر فنی و بازیکنان، نتایجی رقم خورد که غیر قابل تصور بود.

 منتقدین منصف باشند

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به اینکه منتقدان باید انصاف داشته باشند گفت: بودجه تیم هایی که اولین سال حضورشان در لیگ برتر است، به صورتی بوده که بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه داشته اند و برخی از همین تیم ها نیز در نقل و انتقالات زمستانه، مبلغی که صرف جذب دو بازیکن داشته اند، به اندازه مبلغ قرارداد کل اعضای تیم صنعت نفت آبادان است. درهرصورت نقد باید منصفانه باشد و اگر می خواهند صنعت نفت را مقایسه کنند،

 باید نتایج ما را با داشته هایمان و توان مالی مان ارزیابی کنند. متاسفانه افرادی که تنها انتقاد می کنند، این چیزها را نمی بینند یا نمی خواهند ببینند.

 هواداران نگران نباشند

عیسی زاده با تأکید بر این که وضعیت فعلی صنعت نفت طبیعی است و ما از ابتدای فصل چنین روزهایی را پیش بینی می کردیم، گفت: می دانستیم در مقطعی به مشکل برمی خوریم زیرا در ابتدای فصل تدارکات، پشتیبانی و بدنسازی مناسبی نداشتیم و به دلیل از دست دادن زمان ابتدای فصل نیز این چنین شرایطی را متصور بودیم،

 اما یقین داشته باشید ان شاءالله با درایت کادر فنی و حمایت هیات مدیره و هواداران عزیز از مجموعه، این روزهای سخت را هم پشت سر خواهیم گذاشت و در مسیر رو به رشد قرار خواهیم گرفت و جای نگرانی وجود ندارد.

 

سرمربی و مدیر فنی جدید فوتبال نفت و گاز گچساران معرفی شدند

باشگاه نفت و گاز گچساران سرمربی و مدیر فنی جدید تیم فوتبال این باشگاه را انتخاب و معرفی کرد.مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از انتخاب اصغر طالب نسب، بازیکن سابق تیم ملی و استقلال تهران ، به عنوان سرمربی جدید این تیم نفتی خبر داد.محمد حبیبی نژاد، مدیرعامل تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با توضیح بیشتر در این خصوص گفت: با توجه به شرایط خاص تیم قرار شد از یک سرمربی نام آشنا در فوتبال کشور بهره ببریم و مربیان بومی در کنار ایشان فعالیت کنند.در همین راستا سرمربی جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  در اردوی این تیم در کرمانشاه به سایرین اضافه شد، اما رسما کارش را از این هفته شروع خواهد کرد. گفتنی است، اصغر طالب نسب بازیکن سابق تیم ملی ایران و استقلال تهران در دوران بازی در تیم های پاس و پیکان تهران حضورداشته و با تیم سپاهان اصفهان سابقه قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و در تیم استقلال تهران دو قهرمانی و یک قهرمانی جام حذفی و حضور در جام باشگاه های آسیا را در کارنامه خود دارداین سرمربی شاغل در لیگ دسته دوم سابقه مربیگری در تیم های کاوه تهران در لیگ یک و پیام (کازرون) فارس در لیگ دو استقلال جنوب تهران و صعود به لیگ یک را در کارنامه دارد.این تنها انتخاب باشگاه نفت و گاز گچساران برای بهبود وضعیت تیم فوتبال این  باشگاه نبود، چراکه بعد از انتخاب و معرفی سرمربی جدید باشگاه نفت و گاز گچساران در انتخابی دیگر مدیر فنی جدید تیم فوتبال را هم انتخاب و معرفی کرد. بر همین اساس بهمن فرازمند، سرمربی سابق تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به عنوان مدیر فنی این تیم انتخاب شد. بهمن فرازمند، سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بعد از انتخاب به عنوان مدیر فنی در کنار مجموعه کادر فنی در بازی مقابل آوالان کامیاران حضور داشت.بهمن فرازمند سابقه صعود به لیگ دسته اول به عنوان مربی تیم نفت و گاز گچساران را در کارنامه  دارد و علاوه بر این چندین صعود به پلی آف به عنوان مربی و یک حضور در پلی آف در فصل ۹۶ را نیز به عنوان سرمربی  را در کارنامه خود دارد.فرازمند به درخواست مدیریت به عنوان مدیر فنی به این تیم اضافه شده است.

گفتنی است، فرازمند ابتدای فصل به دلیل بیماری امکان ادامه همکاری به عنوان سرمربی را پیدا نکرد و چند هفته مانده به شروع فصل جهانبخش جعفری جایگزین او شد.

 

نفتی ها نیم فصل دوم را با تساوی شروع کردند

دور برگشت لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های ایران هفته گذشته شروع شد و دو تیم نفتی حاضر در گروه اول این مسابقات رقابت های خود را با تساوی شروع کردند.

 تیم فوتبال ملی حفاری اهواز که در گروه اول این رقابت ها قرار دارد در گناوه میهمان تیم امید گناوه بود که موفق شد این تیم را در خانه اش با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کند.

 شاگردان امین جعفری در تیم ملی حفاری اهواز با این تساوی 18 امتیازی شدند و در رده هفتم جدول قرار گرفتند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران دیگر تیم نفتی حاضر در این گروه  که به کامیاران کردستان  رفته بود موفق شد در حضور سرمربی و مدیر فنی جدید که از روی سکوها نظاره گر بازی بودند مقابل حریف کامیارانی خود به تساوی بدون گل برسند.

نفت و گاز گچساران با این تساوی 11 امتیازی شد و کماکان در قعر جدول باقی ماند. نفتی های گچساران درصدد هستند با آمدن سرمربی جدید و کسب امتیازات لازم در 12 بازی باقیمانده از انتهای جدول جدا شوند تا ضمن بقا به لیگ دسته سوم سقوط نکنند.

 

کشتی گیر نفتی قهرمان جام دان کلوف بلغارستان شد

کشتی گیر وزن ۷۴ کیلوگرم تیم ملی ایران مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف در بلغارستان را از آن خود کرد.

جمال عبادی، کشتی گیر تیم نفت امیدیه که در وزن 74 کیلوگرم کشتی می گیرد در روز پایانی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف در بلغارستان بعد از پشت سر گذاشتن رقبایش در دیدار فینال توانست حریف خود را با نتیجه ۷ بر ۳ شکست دهد و مدال طلای این مسابقات را کسب کند.  عبادی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور بعد نیز با نتیجه 8 بر یک از کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله مقابل میهایل گئورگیف از بلغارستان با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. جمال عبادی نه تنها سابقه کشتی گرفتن برای تیم نفت امیدیه را دارد، بلکه از فرزندان کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و همچنین شاگرد حیدر ناصری، مربی بادانش کشتی خوزستان و شهرستان امیدیه است.

 

صعود کارکنان شرکت ملی نفت به قله پلنگ کوه 

گروهی از همکاران شاغل در شرکت ملی نفت ایران و ستاد وزارت نفت در تاریخ  19 فروردین ماه با رعايت پروتکل های سلامتي و بهداشتي اقدام به صعود به قله پلنگ كوه به ارتفاع 2550 متری از ارتفاعات روستاي خوزنان طالقان استان قزوين در رشته کوه البرز کردند. 14 نفر از همکاران  نفتی با حضور در پلنگ کوه مسير صعود را از داخل روستا و از کنار رودخانه شاهرود شروع کردند و پس از 5 ساعت کوهپیمایی و گذر از فراز نشيب وزمه دره و رسيدن به يال اصلي به سمت قله حرکت کردند و موفق شدند درنهایت به نوک قله صعود کنند.

 اسامي همکارانی كه در اين صعود شركت داشتند عبارت اند از:

 سيدمصطفي احمدي نصب، مجيد خسرواني، محمود احمدي، محمدعلی كشاورز، محسن صداقت، محسن حدادي، حسن رزميان مقدم، عبدالرضا كريميان، حميد غفاري، فريدون ابوقداره، الله یار الياسي، موسی الرضا كريميان، فرامرز فرجي و حسين باقرزاده .