مدير منابع انساني نفت و گاز مسجدسليمان:  
اهتمام جدي نفت به گسترش فرهنگ ورزش در سطح  کارکنان وجامعه

مدير منابع انساني شركت بهرهبرداري نفت و گاز مسجدسليمان از اهتمام جدي اين شركت به گسترش فرهنگ ورزش در سطح کارکنان و خانوادههاي آنها و نيز جامعه خبر داد.
 مهران نصيريان دوست، مدير منابع انساني شركت بهرهبرداري نفت و گازمسجدسليمان درباره اين موضوع گفت: هم اكنون بيش از 6200 نفر از کارکنان و خانوادههاي آنها دررشتهها و تيمهاي مختلف ورزشي اين شركت فعاليت دارند كه در اين بين، شهروندان و افراد غيرشركتي هم از خدمات شرکت استفاده ميکنند.
وي در ادامه با بيان اينكه هم اكنون 28 رشته فعال ورزشي در اين شركت وجود دارد، افزود: از اين تعداد، آقايان در 17 رشته ورزشي و بانوان نيز در 11 رشته ورزشي فعاليت ميکنند.
 اين فعاليتها در ردههاي سني مختلف از نونهالان تا بزرگسالان و رشتههاي مختلف ورزش همگاني و قهرماني و حضور در ليگهاي مختلف استاني، منطقه اي و كشوري انجام ميشود.
البته ذکر اين نکته لازم است که اولويت شرکت، اهتمام به گسترش ورزش همگاني در ميان کارکنان و خانوادههاي آنهاست؛ چراکه سلامت و نشاط کارکنان و خانوادههايشان در رأس امور است. بعد از توجه به ورزش همگاني در مسير با ورزش قهرماني گام برميداريم که بايد بگويم بدنه بسياري از تيمهاي قهرماني را فرزندان و کارکنان تشکيل مي دهند و ما با تيمي شرکتي در رقابتها شر کت مي کنيم. نصيريان دوست در ادامه با توجه به مسئوليت اجتماعي نفت در خصوص ارائه امکانات به شهروندان گفت: با توجه به تأكيد عاليپور، مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و نيز ناصري، مديرعامل شركت بهرهبرداري نفت و گاز مسجدسليمان، درباره گسترش فرهنگ ورزش و ترويج روحيه نشاط و شادابي در سطح جامعه و همچنين عمل کردن به مسئوليتهاي اجتماعي، عموم شهروندان ميتوانند از سالنها، اماكن و تجهيزات ورزشي اين شركت استفاده کنند. اين مقام مسئول در حوزه منابع انساني شركت بهرهبرداري نفت و گاز مسجدسليمان درباره حمايت از ساير تيمهاي غيرنفتي نيز گفت: در چارچوب خط مشي عنوان شده، در مواردي كه به عمليات توليد و فعاليتهاي صنعتي اين شركت خللي وارد نكند، از تيمهاي غيرشركتي نيز با واگذاري سرويسهاي رفت و برگشت درون استاني، زمين تمرين و مسابقه – تجهيزات اماني و... حمايت كامل داشته و خواهيم داشت تا همه با هم بتوانيم در خصوص جذب نوجوانان و جوانان به سمت ورزش كه موجب نشاط و شادابي جامعه و پرهيز از انحرافات ميشود، نقشي موثر و مفيد ايفا کنيم.

 


  صدرنشيني تاسيسات در  ليگ برتر هندبال  بانوان
در هفته دهم، ليگ برتر هندبال بانوان باشگاههاي ايران، با پيروزي تيمهاي نفتي حاضر در اين رقابتها همراه بود و تيم هندبال تاسيسات دريايي هم توانست صدر جدول را به خود اختصاص داد.
 در اولين ديدار هفته دهم ليگ برتر هندبال بانوان باشگاههاي ايران، تيم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران در اصفهان و در ديداري که مهمان بود، مقابل هيئت هندبال اصفهان قرار گرفت که در پايان، تيم نفت و گاز گچساران توانست با ارائه يک بازي برتر و نتيجه قاطع 31 بر 16 پيروز ديدار شود.
در ديگر ديدار اين هفته، تيم هندبال بانوان تاسيسات دريايي در بهبهان، مقابل تيم بهمن اين شهر به ميدان رفت و موفق شد در ديداري که تيم برتر ميدان بود، با نتيجه قاطع 27 بر 17 تيم بهمن را مغلوب کند و با کسب امتياز کامل اين ديدار، به صدر جدول تکيه بزند.
 شايان ذکر است، تيم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران با يک بازي کمتر و کسب 14 امتياز در رتبه سوم جدول قرار دارد.


مدير عامل نفت و گاز مسجدسليمان :
احداث 10 زمين چمن مصنوعي با هدف گسترش ورزش

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان از احداث 10 قطعه زمين چمن مصنوعي در حوزه عملياتي اين شركت خبر داد.
 قباد ناصري با توضيح بيشتر درباره اين خبر گفت: اين اقدام با هدف گسترش اماكن ورزشي و جذب نوجوانان و جوانان به سمت فعاليتهاي ورزشي و افزايش روحيه نشاط و شادابي در شهرهاي واقع در حوزه عملياتي اين شركت ايجاد ميشود.
 طي اين اقدام كه با هدف عمل به مسئوليتهاي اجتماعي و فعاليتهاي عام المنفعه اين شركت صورت ميگيرد، تعداد 10 قطعه زمين چمن مصنوعي احداث ميشود و در اختيار مجموعههاي ورزشي اين شهرستانها قرار خواهد گرفت.
وي تصريح كرد: اين پروژه با برآورد 50 ميليارد ريال در مدت زمان 10 ماه از سوي همكاران اداره خدمات مهندسي شركت بهرهبرداري نفت و گاز مسجدسليمان اجرا ميشود.
شركت بهرهبرداري نفت و گاز مسجدسليمان، يكي از 5 شركت تابع شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب است كه در گسترهاي به وسعت 27 هزار كيلومتر مربع و حوزه جغرافيايي 13 شهرستان در زمينه توليد نفت، گاز و ميعانات گازي فعاليت ميكند.

 


درخشش فرزندان شناگر نفت
دو نفر از فرزندان کارکنان شركت پالايش نفت امام خميني (ره)شازند در مسابقات استاني، موفق به کسب عناوين قهرماني شدند.
 حسين و رضا محمد طالبي، فرزندان محمد طالبي از كاركنان اداره مخابرات شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند که موفق شده بودند در مسابقات شناي قهرماني سراسري وزارت نفت، به ترتيب مقام اول و سوم را کسب کنند، اين بار در مسابقت قهرماني شنا، رده جوانان استان مركزي در رشتههاي پروانه و قورباغه شرکت کردند و موفق شدند با پيشي گرفتن از حريفان خود، به ترتيب مقام اول و دوم را کسب کنند و مدال طلا و نقره را بر گردن بياويزند.